PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33398}

Ninja 2: Zemsta Ninja

Revenge of the Ninja
5,9 504
oceny
5,9 10 1 504
Ninja 2: Zemsta Ninja
powrót do forum filmu Ninja 2: Zemsta Ninja

Należę do szczęśliwców którzy mają ten film na VHS i powiem tyle że między 1992 a 2000 rokiem oglądałem go ze 40 razy. Wtedy dałbym notę 10. Niestety jakieś 2 lata temu oglądałem ponownie i dostrzegłem te wszystkie niedopracowane momenty których nie dostrzegałem jako młody chłopak a i walki min. dzięki filmom chińskim oraz tych z Jackie Chanem i o Ip Manie nie były już takie efektowne. Jednak sentyment pozostał. I do walk w stylach dalekowschodnich i do kultury japońskiej.

Darq85

Witaj posiadasz ten film na VHS masz mozliwosc zgrania a posiadasz jakieś inne filmy na VHS ???

Darq85

Jestem rocznik 78
Jako dziecko początek lat 80' oglądałem ten film
Chętnie bym go jeszcze obejrzał, szukam czy gdzieś w necie jest ale puki co nie widzę

Darq85

Pewnie kiedy będziesz miał osiemdziesiąt lat, zobaczysz kolejne mankamenty tego filmu. :-)))))))

Darq85

Na pewno nic nie widziałeś, bo wpatrywałeś się w implanty doll barbie, która tam grała. Tobie nie kazali się wpatrywać w jej oczy, tak jak temu dziecku gdy stała rozneglizowana przed nim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones