PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191413}
5,9 110
ocen
5,9 10 1 110
Ninja Resurrection: Krwawa zemsta Yubeia Yagyu
powrót do forum filmu Ninja Resurrection: Krwawa zemsta Yubeia Yagyu

Gdy zobaczyłem zwiastun tego anime nabrałem apetytu na niego szczególnie, że jako główny bohaterem jest Jubei dobrze mi znany i polubiony z ?Ninja scroll?. Ale zamiast dobrej zabawy z ?kinem akcji? dostałem coś na wzór zmiksowanej mdlej papki. Po pierwsze totalny brak jakiejkolwiek fabuł no chyba, że coś mi umknęło w kolejnej nieuzasadnionej sceny walko polegającej przecięciu przeciwnika na dwoje. Po drugie, co jeszcze bardziej razi w oczy ten film nie mam klimatu. Nie będę opisywał dokładnie, o co chodzie, ale przestrzegam wszystkich fanów Jubeja by unikali tego czegoś.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
denny

W zasadzie zgadzam się z intencja tej wypowiedzi, z tym że nie trzeba zaraz tak ostro atakować (i buracko) człowieka oraz innych funkcjonariuszy kleru katolickiego...... PZDR

ocenił(a) film na 2
denny

Ja ze swojej strony całkowicie zgadzam się z Chrisem, to anime to dno, jedyna fabuła pojawia się w momencie opowieści narratora, a reszta opowieści jest strasznie niespójna i nietrzymająca się kupy. Pomysł może i ciekawy ale realizacja do niczego.
Co do twojego komentarza Denny, to jest on tak "denny" i chamski, że naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić, że na naszej planecie żyją tak agresywne tępaki i półgłówki jak Ty. Jeśli nie potrafisz napisać nic konstruktywnego tylko spuszczasz kubły swoich wypocin i bluzgów na innych użytkowników filmwebu, to gorąco Cię proszę, przestań logować się na to forum i najlepiej w ogóle nigdzie się nie udzielaj, bo zrobisz sobie kiedyś przez to krzywdę, a bardziej prawdopodobne, że Tobie ktoś ją po prostu wyrządzi.
Pozdrawiać Cię nie będę, bo z tego co widzę jesteś osoba tego zupełnie niewartą. Napisałbym jeszcze na koniec coś w Twoim stylu jak "nie pozdrawiam Ciebie Ty ograniczony śmieciu", ale nie chcę abyś się później przez to zapluł na klawiaturę. Tak więc samych pomyślności życzę i zmądrzej oraz nabierz kultury trochę a może wtedy Cię ktoś polubi...

ocenił(a) film na 9
h_stamper

Generalnie zgadzam się z dennym, w ogólnym sensie wypowiedzi zarówno odnośnie filmu jak i offtopu KK. Kreska niezła, fabuła też, film mocny ale za krótki. Dostałem to czego oczekiwałem po anime dla dorosłych.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
chris_30

Bohaterem nie jest Jubei KIbagami tylko Yagyu, to nie są te same postaci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones