PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691078}

Noc oczyszczenia: Anarchia

The Purge: Anarchy
6,2 57 513
ocen
6,2 10 1 57513
5,1 10
ocen krytyków
Noc oczyszczenia: Anarchia
powrót do forum filmu Noc oczyszczenia: Anarchia

Jedynka

ocenił(a) film na 7

była ok, ale dwójka jest już lepsza, nieźle ukazano "czystkę" na ulicach miasta, wiadomo, że takie filmy traktuje się na pół serio, ale sama tematyka jest ciekawa i makabryczna, dodam jeszcze, że świetnie wypadł Frank Grillo, jakbym widział nowego Punishera :)

ocenił(a) film na 8
LucasLang

zdecydowanie więcej akcji, to mi się podoba :) nie podobało mi się natomiast, że Sierżant wypuścił obleśną staruchę w niebieskim, która powinna zginąć jako organizatorka czy jakaś ważna osobistość tamtej zabawy. niedosyt zostawił też u mnie urwany wątek Liz, która straciła faceta i zapragnęła zemsty. no domyślam się, że ten murzyn od organizacji sprzeciwiającej się czystce musiał jej w tym pomóc, ale wolałabym to zobaczyć
postać Sierżanta świetna, super twardziel. Punisher? hehe, może być. :) Chris Evans grał w dwóch różnych uniwersach filmowych Marvela, więc Frank Grillo też by mógł :)

ocenił(a) film na 6
GalaxySparkle

No właśnie Evans grał w dwóch różnych uniwersach, a z tego co wiem to serial Daredevil należy do MCU. Chyba, że jednak nie, bo Grillo gra Punishera i Crossbonesa. :D

ocenił(a) film na 4
LucasLang

Jedno jest pewne. Aktorzy zagrali żenująco. Reszta to kwestia gustu.

ocenił(a) film na 5
DeGreZet

Mi tam główny protagonista się pobadał, ale tak to reszta grała okropnie.
http://maritra.pl/2017/01/noc-oczyszczenia-anarchia-2014.html

ocenił(a) film na 6
LucasLang

Frank 'robi' ten film. Bez niego było by dużo słabiej, a ja też oglądając go widziałem Punishera :> Jeden z nielicznych aktorów dziś, który może zagrać bohatera kina akcji jak za dawnych lat(czyli nawet jeszcze przed Arnim i Stallone - lata 70 i np. Charles Bronson)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones