PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643609}

Noc oczyszczenia

The Purge
5,7 80 826
ocen
5,7 10 1 80826
4,1 15
ocen krytyków
Noc oczyszczenia
powrót do forum filmu Noc oczyszczenia

Pomysł bardzo dobry, tylko szkoda że Amerykanie go zrealizowali.Omijajcie ten film!

ocenił(a) film na 5
namlekneh

fakt, że można to było bardziej pociągnąć, wątków się zaczepić na dłużej, ale 1? swoje plusy miał jednak

ocenił(a) film na 6
namlekneh

A kto miał go nakręcić? Polacy?

rafib1975

No bez jaj.Może Hiszpanie.

namlekneh

dokładnie-obstawiam że jakby nakręcili go np. Francuzi byłby bardziej brutalny i klimatyczny. a tak to była zwykła amerykańska papka.

ocenił(a) film na 4
Agent_21

zwykla amerykanska papka ? no tak w sumie masz racje ale pod napieciem trzymal :D ale ta czystka ??????????????? BEZNADZIEJNY pomysl .

ocenił(a) film na 5
namlekneh

1/10? 1/10 to można wystawić filmowi z Bollywoodu, w którym gość przejeżdża koniem pod ciężarówką i skacze ciągnikiem (i innym temu podobnym smaczkom), a nie filmom takim jak ten. Trzeba mieć jakąś skalę. Temu dasz 1, a jak trafi się prawdziwa szmira jak choćby ten film, który przytoczyłem? Minusowych ocen nie ma.

Zabava

Ok.To dam mu 2/10.Ale co to zmieni?Bo na pewno nie tego filmu. A Bollywood to całkiem inna historia.W tym przypadku minusowe oceny są jak najbardziej wskazane.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
s_f

Ale jak wcześniej napisałem, to dla mnie nie był przeciętny film, tylko fatalny. Ale o gustach się nie dyskutuje.I s_f nie nazywaj mnie idiotą.

ocenił(a) film na 2
namlekneh

Zgadzam się. W USA już jest bardzo fatalnie szkoda tylko że niektórzy w dalszym ciągu się zapatrują w ten kraj. Detroit splajtowało, a wkrótce zabraknie kasy całemu krajowi. Rządy objęły wielkie korporacje i najbogatsi ludzie którzy chcą być bogami i sprawować władzę na świecie. Nazywają to evolucją czyli wyniszczenie słabego gatunku przez silniejszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones