PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643609}

Noc oczyszczenia

The Purge
5,7 80 832
oceny
5,7 10 1 80832
4,1 15
ocen krytyków
Noc oczyszczenia
powrót do forum filmu Noc oczyszczenia

Bedac w polowie

ocenił(a) film na 2

Zrobilem przerwe aby wyladowac sie na filmwebie ,gdyz film ten to gniot straszny. Doslownie boli
mnie ogladanie tych postaci ,sluchania ich tekstow ,decyzje jakie podejmuja sa **** zenujace
,postacie w tym filmie przecza teorii ewolucji ze swoim poziomem iq. Ide po saridon i ogladam do
konca.

ocenił(a) film na 2
Hasziszijjin

Jesli komus podobal sie ten film z jakichkolwiek powodow to proponuje samobojstwo.

ocenił(a) film na 6
Hasziszijjin

Art. 151 Kodeksu karnego stanowi: „Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5."
Masz kompletnie przesrane, jak policja zauważy, że jakiś samobójca dobrze ocenił ten film to od razu idziesz siedzieć.

ocenił(a) film na 2
Bodzepor

hahahah no to sie obsralem

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 2
Bodzepor

widzisz i policja tez odstraszona

ocenił(a) film na 6
Hasziszijjin

Wątpię, co najwyżej dadzą to zadanie gliniarzowi który podpadł u komendanta.

ocenił(a) film na 2
Bodzepor

twoj tok myslenia jest tak przesiakniety komformizmem ,ze az rzygac sie chce ,stoj na bacznosc ,waz slowa napisane w internecie i nie strasz mnie policja bo jest to dla mnie zenujace.

ocenił(a) film na 6
Hasziszijjin

Spokojnie, ortograficzny gangsterze, tylko nie wpadnij w szał nonkonformizmu, bo ci dołożą do wyroku.

ocenił(a) film na 3
Bodzepor

Dobre, dobre.
Dałbym Ci łapkę w górę, ale nie dam bo tutaj nie ma łapek w góre i nie da się dać.

ocenił(a) film na 2
Bodzepor

czekam na wyrok ,jak nie przyjdzie tos pala.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones