PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643609}

Noc oczyszczenia

The Purge
5,7 80 847
ocen
5,7 10 1 80847
4,1 15
ocen krytyków
Noc oczyszczenia
powrót do forum filmu Noc oczyszczenia

Nie mam pojęcia jak ktoś mógł dać temu filmowi wyższą ocenę niż 3. Zacznę od tego że film po prostu uraża inteligencję widza. W filmie możemy zobaczyć zachowania które wywołują u widza chęć, aby film jak najszybciej się skończył.
[SPOILER]
Teraz wymienię rzeczy które w filmie byłby po prostu beznadziejne.
Po pierwsze synek który w nic oczyszczenia wpuszcza kogoś do domu narażają całą rodzinę(IQ poziom ziemniak).
Następnie córka która nic nie rozumie, "o mój chłopak przyszedł w noc oczyszczenia porozmawiać z ojcem jak słodko".
Na koniec pozwolę sobie wrócić do ich postępowania gdy bezdomny schował się w domu, powodując realne zagrożenie to chodzą po domu zamiast wszyscy siedzieć w jednym pokoju to nie, bo to nie ma sensu głowa rodziny z arsenałem powinna siedzieć na dupie i pilnować żeby nikt nie zrobił nic głupiego. Oczywiście zawiodła i pozwoliła otworzyć "drzwi".
Jedyna scena jaka podniosła ocenę jest "dialog" przywódcy napastników.
P.S Przypomniało mi się ze nasz wielki umysł, głowa rodziny zamiast zwerbować bezdomnego do pomocy to go tam zostawil(XD) i nawet nie dostrzegł nieśmiertelników na jego szyi .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones