PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643609}

Noc oczyszczenia

The Purge
5,7 80 826
ocen
5,7 10 1 80826
4,1 15
ocen krytyków
Noc oczyszczenia
powrót do forum filmu Noc oczyszczenia

a byle bum z ulicy wyłączył mu prąd. Jest kilka absurdów m.in. samochody stare jak na 2022 r. Mogli dać przynajmniej lampy led w samochodach. No i to, że wszyscy stają się łagodni po magicznej godzinie 7. A co stało im na przeszkodzie, żeby ich zabić o 7:10?

weeman86

co do absurdów w tym filmie się zgadzam, bo w tym filmie jest wszystko absurdem, chociażby już samo to że który normalny kraj zgodził by się na taką ustawę ^^^^ kpina, pominę już te pozostałe absurdy jak jego daremne zabezpieczenia gdzie wyrwali blachy i kraty jednym szarpnięciem ^^ myślałem że tam jakiś haker podjedzie i zhakuje mu ten system ^^ to chyba było by bardziej realne ? :D natomiast nie wiem czy słyszałeś ale mogą tylko zabijać w określonym czasie, a jak już wiemy nawet dziś można ustalić czas zgonu więc w razie jakichkolwiek wątpliwości mogli by to sprawdzić ( ktoś powie że nie da się ustalić tego co do minuty .. OK) ale jest jeszcze monitoring w domu jak i w całej tej bogatej dzielnicy no i świadkowie, a za morderstwo po 7:00 jest już nie dozwolone czyli wtedy stali by się w świetle prawa mordercami. (a w określonym czasie nie ^^ kolejny absurd) :D
PS: Nie stają się łagodni po 7:00 tylko prawo im nakazuje powrócić do "normalnego" świata i znów przez rok ukrywają swoje żale pretensje ból gniew itd a za rok mogą bezkarnie znów pokazać swoje prawdziwe oblicze :D Fajnie że blondi na końcu dostała w mordę bo mnie strasznie wk#$%iała ^^^^

ocenił(a) film na 7
weeman86

Osoba, ktora nie oglada uwaznie filmu ma 10000 web punktow..... Smutne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones