PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126835}

Noce są zbyt krótkie

No Night Is Too Long
7,0 314
ocen
7,0 10 1 314
Noce są zbyt krótkie
powrót do forum filmu Noce są zbyt krótkie

Kto przyszedł do niego, czy to vbyła ta Isabel? I czemu nie otworzył?

ocenił(a) film na 9
xsydney

Isabel. Myślę, że nie otworzył drzwi, ponieważ bał się ją skrzywdzić. Tak jak wczesniej osoby, które kochał np. Iva. Adwokat powiedział mu: "niech Bóg ma w opiece tę twoją ukochaną" czy coś w tym stylu.

xsydney

No to po pierwsze, że nie chciał jej skrzywdzić... Po drugie mógł chcieć jakoś siebie ukarać za to, że przez niego zginął jej brat... a poza tym - jak miał jej spojrzeć w oczy po tym wszystkim co się stało? strasznie smutny film...

xsydney

A ja myślę, że ją nie wpuścił, bo pomyślał: "to wszystko przez ciebie".
Przecież gdyby ją nie spotkał wszystko mogłoby być inaczej.

Oskar_Graf

Oczywiście to jest tylko jedna z interpretacji...

ocenił(a) film na 8
xsydney

nie otworzył dlatego, byśmy mogli się nad tym zastanawiać. :)
nie wyobrażam sobie, żeby jednak otworzył, i żeby się spotkali i w ogóle happy end.

to musiało się tak skończyć.

nilme

Tak, to było dobre wyjście z sytuacji, jeśli się nie chciało na koniec przesłodzić.

xsydney

z koleżanka długo o tym dyskutowałyśmy.
do porozumienia nie doszłyśmy, ale zgodzę się z przedmówcą, tak to się musiało skończyc, nie mogłoby być happy endu. to by nie pasowało do tego filmu.

xsydney

A ja mam wrażenie, że nie otworzył, bo przewidział, że przyszła mu powiedzieć, że go kocha;) Jeśli pamiętacie jak to wyznanie na niego działa......;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones