PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258641}
7,2 5 920
ocen
7,2 10 1 5920
7,0 4
oceny krytyków
Nocna zmiana
powrót do forum filmu Nocna zmiana
bucak

Czy sugerujesz, że ten dokument jest zafałszowany? Bo argumentów u Ciebie nie widzę.

ptoki

Tendencyjny opisujący tylko 1 stronę problemu.Ani słowem sie nie zajaknal,ze cześć ludzi została niesłusznie oskarżona nie wspominając,ze rządzili fatalnie.

ocenił(a) film na 10
bucak

Czemu niby rządzili fatalnie? Waldemar Pawlak lepiej? Druga strona - bronisz wspólników komunistów? Hm a kto niby niesłusznie? Mogli się odwoływać nikt nie mówił że nie mogli.

bartek18016

Brak fachowców,brak zdolności koalicyjnej?Walka o lustrację a agenci w rzadzie(Olechowski ministrem finansów)

bucak

Kurski to typowy burak, gbur ubrany w miare dobry garnitur. Az mi wstyd ze Gdańsk ,,urodził'' takiego kretyna.

bucak

Inczej. kurski to klasyka kretynizmu, debilizmu, wariactwa i tego jak za panstwowa kase wypasc sie jak świnia. ciekawe gdzie sie przytuli przed wyborami. Ja stawiam ze wejdzie w dups.... jarkowi i to razem ze swoim kumplem tak z samą zryta czacha zybim ziobro.

mkbranik

Ziobry nie przyjmie z powrotem,Kurskiego to nie wiem

bucak

Znowu sobie bolszewia zlot na filmwebie urządziła.
a won na powietrze, w śnieżnych zaspach dyrdymały opowiadać, a nie tu zatruwać powietrze szlachetnym filmwebowiczom.

HRA

Bolszewia?Rozwin ta myśl.

bucak

Nie rozumiem co to za argument przeciwko, że scenarzystą jest Kurski. Nawet jeśli scenarzystą byłby sam prezes Kaczyński, na filmie widać to, co widać, pozakulisowe układy Wałęsy, Pawlaka, Tuska i innych. Nie zmienisz tego nawet największą niechęcią do jakiegoś polityka, czy partii politycznej.
Film oczywiście jak najbardziej godny polecenia, zgadzam się z pierwszym komentarzem.

niepoprawny

Film jako film ciekawy,ale,nie przedstawił jak przeprowadzono ta lustrację,na szybko,kilka osob skrzywdzono nie słusznie oskarzajac ich o wspolprace

bucak

to chyba dokument pokazujący właśnie trzęsienie ziemi w środowisku dawnej agentury, która jak najszybciej musiała odwołać ten rząd ze strachu. Bolek też by poleciał. Jako pierwszy.

Cobra_Choke

Lustracja tak,ale nie w taki sposób jak oni chcieli to zrobic na zasadzie "nie wazne,ze mogą ucierpieć niewinni(niesłusznie oskarżeni o współpracę),poświęcamy ich w imię sprawiedliwości.Trzeba było mądrze to zrobic,a nie na wariata.

bucak

Na żadnego wariata. Po prostu dekomunizacja w kraju, w którymi rządziła bolszewia od 45 roku to by było coś tak potężnego, że aż nie do opisania. Wałęsa by poleciał w pierwszym rzędzie. A to by wstrząsnęło całym światem i wyszłyby wszystkie machloje itd. a po co było burzyć układ sprzed tylu lat ustanowiony przez zachodnich zdrajców ? Dzisiaj by się mówiło przede wszystkim o mordercach żydowskich z UB, a ludzie tacy jak Pilecki, Nil czy Rój nie schodziłyby z anteny i każdy by je znał i by Polak znaczył Polak, a nie tani wyrobnik POst komuchów i Żydowskiego systemu zniewolenia i zniszczenia.

Cobra_Choke

Ja nie o tym mówię.Chodzi mi oto,ze wiele osob zostało skrzywdzonych przez niesłuszne posadzeniu,patrz lista wildsteina w jednej liście ofiary i wspolpracownicy

bucak

no to było złe. Ale ogólnie to dekomunizacja się nie odbyła i dzisiaj są tego efekty. Kolesie mają wszystko, plebs zdycha dzień po dniu.

ocenił(a) film na 3
Cobra_Choke

Masz rację, a zwłaszcza polityk od słów:
"[Żydzi] są zdolniejsi od Polaków i dlatego plasują się w środowisku inteligenckim. "

przemyslaw18

No rzeczywiście, ma tysiące hektarów ziemi, kilkadziesiąt zakładów i kilka kont, w Szwajcarii, USA i Izraelu. Obłowił się jak nic.

ocenił(a) film na 3
Cobra_Choke

i kota, zapomniałeś o kocie, bo kot jest tu najważniejszy. Skoro znasz jego kondycję finansową nie mam jak z tym polemizować.

przemyslaw18

Ale na szczęście ty znasz bardzo dobrze :) to chyba ja nie mam żadnych szans.

bucak

Kurski czyli propaganda w najgorszym wydaniu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones