PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787420}

Nocny łowca

Nomis
6,2 6 283
oceny
6,2 10 1 6283
Nocny łowca
powrót do forum filmu Nocny łowca

Świetny Brendan Fletcher i dobry Ben Kingsley. Ciekawy scenariusz, ale przesadzili z bezradnością Policji.

markwentland

Super dzieki za koment. Gdzie mozna zlapac ten film? Zadnych info o kinach plytach czy online?

ocenił(a) film na 10
gtwunit

fili.cc ale tylko w angielskiej wersji bez tłumaczenia

ocenił(a) film na 7
tverella

ekino.pl napisy pl

ocenił(a) film na 3
tverella

arcydzieło, powiadasz, 10/10?

ocenił(a) film na 4
So_What22

Arcydziełem bym tego nie nazwała. Sporo wątków nie trzyma się kupy. Brakowało mi też jakiegoś napięcia. Film nie jest zły, jednak brakuje w nim tego czegoś. Taki trochę "na szybko" i za szybko

ocenił(a) film na 4
TakaSeJa

dodam jeszcze, że do obejrzenia na cda

ocenił(a) film na 3
TakaSeJa

Mój post odnosił się do oceny osoby o nicku "tverella". Film miał momenty, w których myślałem, że będzie ok, ale po nich znowu 'lipa". Dwóch dobrych aktorów grało na swoim poziomie, tak jak wymagał reżyser. Aktor grający policjanta przez pól filmu miał jeden wyraz twarzy (zmęczony/znudzony/zgorzkniały), potem zaczął trochę tą twarzą grać. Sporo dłużyzn, np. bohaterka snuje się po pokoju, ale nic z tego snucia nie wynika. Wiele było takich ujęć - niepotrzebnych, nic nie wnoszących, a dodatkowo rozciągniętych aż do znudzenia. Piszę o moich odczuciach. Scenariusz - tak jak napisałaś - nie trzyma się kupy, poza nielicznymi fragmentami. Dla mnie film słaby, czyli "3". Życie ucieka, czasu szkoda, więc staram się unikać filmów słabych. Na ten jednak wpadłem jak na minę, bo: Kingsley, Fletcher i średnia "6". Pozdr!

markwentland

Policja jest jeszcze bardziej nieudolna. Wystarczy gadać im głupoty i wszystko wpiszą w protokół zeznania.. nieudolni na maxa

ocenił(a) film na 4
Blackdzasta

A co mają wpisywać, Twoje myśli?

ocenił(a) film na 5
Blackdzasta

Obawiam się, że i Ty pleciesz głupoty. Nazwałeś owy protokół, protokołem zeznania, więc jak sama nazwa wskazuje, zapisuje się w nim zeznania i nikt tu nie rozważa w trakcie zapisu, czy są nimi głupoty czy też nie. Dopiero w kolejnej fazie postępowania, rozpatruje się czy ich wiarygodność.

ocenił(a) film na 4
Blackdzasta

Dokładnie w końcowych scenach ich bezmyślność mnie wręcz irytowała

ocenił(a) film na 4
markwentland

Bardzo wali sztampa,irytujaca gra aktorska szczegolnie policjantki i "braci".

markwentland

Podobało mi się, że córka Marshalla to była zmyłka, byłem przekonany, że zostanie porwana.
Nie podobało mi się, że finałowa rozgrywka zawsze w takich filmach musi być podobna.

ocenił(a) film na 6
markwentland

Fletcher faktycznie najlepszy, Cahill jakiś taki drewniany,. Daddario starała się że wszystkich sił żeby zagrać przekonująco ale brak umiejętności. Film mocno rwany brakowało mi tutaj płynności. A jednocześnie dosyć nieźle się go oglądało. Paradoks.

ocenił(a) film na 9
markwentland

obie kreacje bardzo dobre

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones