PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262355}
5,6 55 961
ocen
5,6 10 1 55961
4,5 4
oceny krytyków
Norbit
powrót do forum filmu Norbit

1/10

ocenił(a) film na 1

Może ja nie mam poczucia humoru, ale według mnie jest to najgorsza komedia jaką w życiu widziałam. Żenada!!

ocenił(a) film na 3
agatol22

zgadzam się, jedna z najgorszych komedii

użytkownik usunięty
agatol22

zgadzam się, nie masz poczucia humoru

ocenił(a) film na 1

Jeżeli jesteś w stanie to stwierdzić po tym komentarzu to gratuluję talentu. Nie każdy potrafi oceniać ludzi po jednej wypowiedzi, zwłaszcza nieznajomych.

agatol22

jeżeli twierdzisz że to najgorsza komedia jaką świat widział, to chyba wystarczy aby ocenić Twoje poczucie humoru. Pewnie, że nie jest to mistrzowskie dzieło, ale nazywanie go najgorszym jest conajmniej niesprawiedliwe.... Ponadto Twoja bardzo poważna odpowiedź na post kolegi również wskazuje na Twój brak dystansu do otaczającego Cię świata.

ocenił(a) film na 7
agatol22

Wow jaka niska ocena ja oglądałam kilka lat temu i to kilka razy i zawsze uśmiech był ;) ja nie uważam , że np nie masz poczucia humoru może masz inne upodobania filmowe mi ja np nigdy nie lubiłam Katy Perry chociaż większość ma ją na telefonach tak to już jest na tym świecie. Nie dobrze aby krytykować jeśli się ze sobą nie zgadzamy może nadejdzie taki czas , że twój chłopak kiedyś puści ten film i wtedy w innej okoliczności cię rozbawi. Nigdy nie wiadomo ;) mówię tak bo to raniące dla takiej komedii jak ta na miano najgorszej.
Naprawdę są o wiele gorsze.

ocenił(a) film na 1
TrefnaPanna

Napisałam, że jest to najgorsza komedia jaką JA w życiu widziałam, a nie że najgorsza w ogóle. Przypuszczam, że są gorsze. Nie rozumiem jednak dlaczego niektórzy ludzie nie potrafią zrozumieć, ze można mieć inne upodobania. Nie podoba mi się i już!! Mam do tego prawo.

ocenił(a) film na 10
agatol22

Nie masz poczucia humoru,nie masz....

Lipiniorz25

Ty za to masz kiepskie.

Lipiniorz25

Jak cię śmieszą grubasy i pierdzenie to gratuluję

ocenił(a) film na 10
robercik1010

Wiecej luzu...

agatol22

zgadzam się, jedna z najgorszych komedii

ocenił(a) film na 3
agatol22

Fakt, durny film, ale ma nieliczne zabawne momenty z Rasputią. Choć nie łapię jak niektórym może się aż tak bardzo podobać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones