PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200209}

Nostalgia anioła

The Lovely Bones
7,1 123 865
ocen
7,1 10 1 123865
4,8 16
ocen krytyków
Nostalgia anioła
powrót do forum filmu Nostalgia anioła

Film, którego na pewno szybko nie zapomnę. Ciarki na całym ciele przez ponad połowę seansu. Wspaniała wizja nieba. Niezwykły klimat. Tak dużo plusów, że nawet jego naiwność nie miała znaczenia. Film zmusza do refleksji, co zdarza się już rzadko w kinematografii, szczególnie amerykańskiej. Na pewno nie dla wszystkich, jedynie dla miłośników specyficznych wrażeń.

ocenił(a) film na 10
ellia2

W pełni się zgadzam :-)

K_M_Leider

To cieszę się, ale pewnie zaraz od kogoś dostanę po głowie. :)

ocenił(a) film na 9
ellia2

ja również jestem pod wrażeniem, dawno nie targało mną tyle emocji...
do filmu przymierzałam się od 4 lat, jakoś nie mogłam się skusić... spodziewałam się jakiejś łzawej historyjki amerykańskiej rodzinki, a tu proszę: barwna, niebanalna, wstrząsająca, porażająca opowieść...
też miałam ciarki...

ellia2

Również myślę że film ma to coś w sobie co wprowadza w nastrój przemyślenia nad naszą obecnością na tym świecie....ma parę średnich momentów,ale jako całość bardzo mi się podobał.

ocenił(a) film na 9
ellia2

Zgadzam sie z toba :) nie rozumiem tylko dlaczego film ma tak niska ocene. Czy naprawde bycie bezuczuciowym cynicznym chamem jest w dzisiejszych czasach uwazane za tak "fajne" ze wszyscy staraja sie tacy byc -.-

mercy1997

W sumie nota 7,1 na Filmweb nie jest wcale taka niska. :)

ocenił(a) film na 9
ellia2

Moim zdaniem za niska :) a czytajac inne komentarze napisalam swoj.Note 7 ma rowniez Titanic tez wlasnie przez takich samozwanczych znawcow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones