PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200209}

Nostalgia anioła

The Lovely Bones
7,1 123 878
ocen
7,1 10 1 123878
4,8 17
ocen krytyków
Nostalgia anioła
powrót do forum filmu Nostalgia anioła

Jestem Mamą i przy pierwszym podejściu drżącymi rękami wyłączyłam film przy scenie zabójstwa na początku :/
psychicznie była dla mnie nie-do-przejścia...
Dzisiaj podjęłam próbę numer dwa i nie żałuję.
Dla mnie film bardzo dobry-kreacje aktorskie bardzo zapadają w pamięć,ścieżka dźwiękowa po prostu mega...
Cały czas z tyłu głowy mam świadomość że zaginięcia dzieci są tak częstym koszmarem :(
I nierzadko(jak tu)takie tragedie rozgrywają się w pobliżu domu...z ręki znajomej osoby...
Polecam ten piękny sposób pokazanej 'wersji wydarzeń okiem ofiary'.

oliwnygaj

Wiele niewinnych dzieci ginie z rąk morderców i powinno się ostrzegać że nie wolno rozmawiać i nigdzie chodzić z nieznajomymi bo niewiadomo co w kim siedzi:(

ocenił(a) film na 9
Weronka90

Nieznajomi to pół biedy - najczęściej mordercy i zwyrodnialcy którzy krzywdzą dzieci, to osoby, które dzieci znają i często ufają.

MadziQ3692

niestety myślałam, że wybory zmienią Polskę na lepsze ale znów będzie kradzież, wspierania KK i rozdawnictwo a żadna pomoc którym naprawdę tego potrzebują :(( może gdyby była legalna w Polsce kara śmierci coś by to zmieniło ale za czasów tego rządu Polska będzie 1000 lat za Murzynami niestety...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones