PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740615}

Nowe przygody Aladyna

Les nouvelles aventures d'Aladin
6,2 5 950
ocen
6,2 10 1 5950
Nowe przygody Aladyna
powrót do forum filmu Nowe przygody Aladyna

w jakim wieku...?

ocenił(a) film na 7

Tak jak w temacie, w jakim wieku dzieci mogą spokojnie obejrzeć ten film?

ocenił(a) film na 7
boolee

Myślę, że tak ok. 12 lat. Dla młodszych dzieci może nie być zbyt zrozumiały. Mam 21 lat i wydaje mi się, że bawiłem się na filmie lepiej niż wszystkie dzieci na sali.

boolee

Zgadzam się z kolegą wyżej. Ja mam 18 lat i uważam, że film wbrew pozorom nie jest do końca stworzony dla dzieci. Wiele dowcipów na pewno je rozbawi, ale jest kilka scen które się nie bardzo dla nich nadają. Ale to tylko moja opinia.
Akurat na moim seansie były 3 osoby, włączając mnie i byliśmy w podobnym wieku, więc nie znam reakcji dzieciaków.

ocenił(a) film na 8
boolee

Byłem dzisiaj i tak jak spodziewałem się po zwiastunie, film niezbyt nadaje się dla dzieci. Trochę nie rozumiem na jakiej zasadzie wszystkie kina uznały że pasuje do kategorii wiekowej "7+", chociaż spokojnie dałbym mu co najmniej 12+… Bardzo dużo żartów zrozumiałych tylko dla dorosłych, zwłaszcza tych interesujących się trochę polityką (mówię o polskim dubbingu) i pod tym względem podobny trochę do filmu "Asterix: Misja Kleopatra", gdzie dubbing wprowadzał film w żarty pasujące do realiów kraju, w którym film jest przedstawiany. Natomiast co do wieku: jeżeli na filmie leje się krew i komuś się urywa głowa, to moim zdaniem nie jest to film zbyt odpowiedni dla dzieci, które biorą go bardzo dosłownie i mogą się przestraszyć. Dziwczynka siedząca obok mnie się popłakała , a wielu rodziców wyszło z niesmakiem z dziećmi, ponieważ im się bardzo podobało…

ocenił(a) film na 6
boolee

Zdecydowanie od 12 lat. Pomijając uciętą głowę i aluzje seksualne, to jest wiele żartów i odniesień (choćby do polskiej sceny politycznej oraz "Gwiezdnych Wojen"), których dzieci nie zrozumieją.

ocenił(a) film na 8
boolee

A mi się wydaje, że film stworzony dla rodziców, żeby w końcu mogli pójść z dziećmi do kina i nie zasypiać na fotelu. Dzieciaki połowy tekstów nie zrozumieją, ale dosłownych drastycznych scen tam nie ma, więc spokojnie - dla nich to będzie zwykła bajka ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones