PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33527}

Nowe przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów

The New swiss family robinson
5,5 584
oceny
5,5 10 1 584
Nowe przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów
powrót do forum filmu Nowe przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów

- w sam raz do wspólnego oglądania w niedzielę-po-kościele, bo gdy już myślimy, że powróci na chwilę jeden z najbardziej erotycznych filmów świata, "Błękitna Laguna", Francois cofa rękę... a potem typowo konsumpcyjna rodzina świata zachodniego zamienia się w komandosów, piraci - odwrotnie... no i mamy piękne pejzaże, przyrodę, kilka nagłych, choć niezbyt prawdopodobnych zwrotów akcji, no i fajnie. Ja pretensji do tego filmu nie mam. Pozostawia widza czystym, pogodnym jak Australia, w pobliżu której to kręcono i ja thank'you'ję reżyserowi Raffillowi, takie filmy też są potrzebne.

ocenił(a) film na 7
Wydmin

To prawda. Film zasługuje najwyżej na "zaokrąglone" 7 (dałbym mu tak 6,5), ale nadal jest to porządne kino familijne. Jeśli ktoś tęskni za kinem typu "Złoto dla naiwnych", "Dennis Rozrabiaka" czy "Tata duch", to również i ten film pewnie się spodoba. Jest dużo naiwnych momentów, ale można obejrzeć. Rodzina zmieniająca się w komandosów to standard dla kina familijnego z tamtego okresu.

ocenił(a) film na 6
Wydmin

Aha, doczytałem, że kręcono nie w pobliżu Australii, lecz Dominikany czy Kuby - w Portoryko. Może być, też ładnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones