PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8239}
7,3 8 268
ocen
7,3 10 1 8268
7,5 17
ocen krytyków
O bi, o ba: Koniec cywilizacji
powrót do forum filmu O-bi, o-ba: Koniec cywilizacji

HAHA

ocenił(a) film na 10

Tego chyba jeszcze nie grali !
Ściągnęła mi się wersja tego filmu z wbudowanymi napisami angielskimi!! XD
Czy ten film był eksportowany w świat? w polsce jest ledwo znany a co dopiero za granicą. no nic przynajmniej się w języku podszkole.

ocenił(a) film na 9
None200

Wiele filmów polskich ma swoją premierę za granicą (i to często przed premierą w Polsce). Z reguły są to filmy ocierające się o ogólnie pojętą sztukę. Np. jedną z osób, której filmy są częściej oglądane za granicą niż w Polsce jest Dorota Kędzierzawska.

ocenił(a) film na 9
None200

Może nie wiesz, ale większość "nie masowych" filmów jest pokazywane na zagranicznych pokazach gdzie zdobywaja czasami nagrody...

R4Zi3L

bo sie tym zachwycją debile

None200

To takie dziwne? Ja wiele razy oglądałem mało znane filmy z innych państw. Czemu zagraniczni kinomani nie chcieliby oglądać polskich filmów?
W dodatku wielu Polaków krytykuje filmy ze swego kraju. Ale to chyba zasługa konformizmu.

ocenił(a) film na 10
Wielebny

Ten temat zakładałem gdy o kinie wiedziałem bardzo mało, mniej więcej w momencie gdy zaczynałem na poważnie moją przygodę z X muzą.
Teraz mam świadomość tego ( i nie tylko) , że wiele polskich filmów, szczególnie tych mało znanych dziś było pokazywane w innych krajach na przeróżnych festiwalach (zdecydowanie nie na gali oscarowej).
Swoją drogą film rewelacja 9/10.

None200

Ja ten film udostępniłem z tymi wbudowanymi napisami angielskimi, a dokładnie na demonoid.com nie mogłeś miec innej wersji niz moja (jeżeli były wbudpwane napisy eng).

ps wiele ludzi pisało do mnie że film jest b. dobry (wiekszosc amerykanie itd)

ocenił(a) film na 6
None200

Wczoraj powtórzyłem seans na YouTube. Pod filmem sporo angielsko języcznych zachwytów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones