PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11021}

O czym szumią wierzby

The Wind in the Willows
6,8 698
ocen
6,8 10 1 698
O czym szumią wierzby
powrót do forum filmu O czym szumią wierzby

Żadnych komentarzy?!

ocenił(a) film na 10

Jak mozna bylo przegapic jeden z lepszych filmow Terrego Jones'a?! Ktory na dodatek obsadzil w rolach glownych swoich kolegow z Monthy Pythona?Rewelacyjna adaptacja ksiazki Kenetha Grahama zrealizowana w iscie bajkowej stylistyce. Ucharakteryzowani na zwierzeta pythoni walcza ze skorumpowanym systemem, postepujaca degradacja srodowiska naturalnego oraz z wlasnymi slabosciami. Łasice sa przbiegle, Terry Jones jest grubym zielonym ropuchem,a calosc kreci sie w musicalowej konwencji.REWELKA!!!

ocenił(a) film na 6
Olo_21

Faktycznie. "O czym szumią wierzby" w wykonaniu panów z Monthy Python'a
jest naprawdę rewelacyjne.

użytkownik usunięty
stelmington

niestety nigdzie nie mozna dostać tego filmu

ocenił(a) film na 10

Film jest za-rą-bi-sty! Jak przystało na kochanych monty pythonowców ta adaptacja książki jest więcej niż dobra... cudnie zrobiona, super charakteryzacja, humor na poziomie, dlatego też do tej pory nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego u nas film zupełnie przemyka bez echa... w polskiej telewizji widziałam go chyba tylko 1... może 2 razy i to chyba jeszcze za czasów istnienia kanału zwanego wizjaTV... przyznaję się bez bicia - musiałam ściągnąć ten film na lewo z netu i to też nie było łatwe - z chęcią kupiłabym oryginał z polskim tłumaczeniem, a tak muszę się męczyć wsłuchując się w angielszczyznę, bo napisów oczywiście też nigdzie się doszperać nie można... a szkoda, szkoda, bo film wart jest ładnego wydania dvd z polskim lektorem... może ktoś powinien się tym zająć... jak widać chętnych by nie brakowało

ocenił(a) film na 7
jazztine

Ten film wyszedł u nas kilka lat temu na VHS. Od czasu do czasu bywa na Allegro. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones