PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31041}

Obłędny rycerz

A Knight's Tale
6,9 63 638
ocen
6,9 10 1 63638
5,4 5
ocen krytyków
Obłędny rycerz
powrót do forum filmu Obłędny rycerz

Hm.. to był bardzo fajny i śmieszny film. Mnie podobało się jak William uczył się tańczyć.. I na początku jak uczył się walczyć (miał jeszcze długie włosy)

ocenił(a) film na 10
RoMMiE

moment w ktorym Czarny Książe Walii wystepuje z szeregu i zdejmuje czarny kaptur.. zapierające dech w piersiach.

użytkownik usunięty
LaChicaLoca

Mnie sie podobała scenka na końcu - po napisach xD

ocenił(a) film na 10
RoMMiE

Mi się podobało kiedy to nasz rycerz i jego druchowie spotkali pierwszy raz poetę:D. Śmieszne byłojeszcze kiedy Wat (czy jak mu tam) lał poetę;)

perłA

RoMMiE

a mnie jak na pierwszej walce wieśniacy śpiewali na trybunach "we will rock you"...

użytkownik usunięty
RoMMiE

A mnie, jak pani kowal w jedna noc stworzyla cudowna zbroje, ze znakiem firmowym :)

ocenił(a) film na 9
RoMMiE

mi podobały się przemowy pisarza przed walkami Willa;)

pajaczek

Mnie najbardziej została w pamięci ta sama scena co FI. Prawe jak Nike :P
A druga to jak William się wkurzał, że musi najpierw przegrywać i wygrywać. Te jego fochy i jego giermków. Ogólnie ten rudy najwięcej:P I sprzeczki z poetą też były śmieszne.

ocenił(a) film na 10
pajaczek

zgadzam się. Mi się to najbardziej podobało-jak również rola Bettany'ego. Świetna

RoMMiE

Mi się podobały tak jak Ripley - scenka po napisach (jest najlepsza :D), tak jak Black Pearl - pierwsze spotkanie z Chaucerem i tak jak pajączkowi - przemowy przed walkami Willa :D

ocenił(a) film na 10
Strix

A ja sie poplakalam ze smiechu jak ten rudy probowal ocucic sir Ectora. No i oczywiscie przemowy Chaucera przed walkami no bo kto tego nie lubi??

użytkownik usunięty
TakaSobie

- Jesteś głupiutką dziewczyną.
- Lepsza głupia dziewczyna z kwiatem niż głupek z kijem.

- To sie nazywa KOPIA. Helooł!?! (mina rudego w tym momencie mnie rozwaliły)

ocenił(a) film na 8

taaak.! to był powalający moment ;];]
i jeszcze "maybe not yours.." ;]

ocenił(a) film na 8
maga89

mi sie podobały jak wat krzyknął za jocelyn "heloooooooł to kopia"
i jak william skakał z radości kiedy wat go pocałował a zreszta cały film mi sie podobał :)

RoMMiE

Mi się podobało jak wyjąli mu z ramienia kawałek kopii, a kiedy zdjął zbroję zamiast krwawiącej rany mial kropeczkę krwi i zero dziury w koszuli;P

RoMMiE

xD niezly szok mozna przezyc widzac goly tylek Bettanego ^^ w ogole swietnie zagral w tym filmie, a Rudy? haha xD te miny i sklonnosci do walenia w leb poety ^^ pozytywnie ;)

Pea_3

Mi się podoba scena jak William walczył z kimś

ocenił(a) film na 8
RoMMiE

Mnie się podobała chyba najbardziej scena na samym końcu już po napisach jak 4 osoby [już nie pamiętam które, wiem że jedną z nich była dziewczyna-kowal'ka ;p] puszczali bąki. xD

użytkownik usunięty
RoMMiE

Moja ulubiona scena to ta, jak Will zaczął specjalnie przegrywac (aby udowodnic Jocelyn miłośc) i potem przyjaciele za nim wołają:
,,Patrz-oto dama twego serca, twoja Wenus!"
A Will na to:
,,Jak ja jej nienawidzę!!!"

Lubię też scenę tańca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones