PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31041}

Obłędny rycerz

A Knight's Tale
6,9 63 592
oceny
6,9 10 1 63592
5,5 4
oceny krytyków
Obłędny rycerz
powrót do forum filmu Obłędny rycerz

Kate

ocenił(a) film na 6

Dziwne, że żaden z giermków nie połasił się na Kate. Ładniejsza od tej księżniczki i jej służącej. :)

ocenił(a) film na 8
lefebvre

Też się nad tym zastanawiam :), jest o wiele ładniejsza.

ocenił(a) film na 7
CloudStrife

Od księżniczki na pewno, ale służąca Jocelyn również była ładna :)

Mam takie pytania - jak nazywa się aktor, który grał następcę angielskiego tronu? Wydaje mi się, że jest niewymieniony w FW. Momentami bardzo przypominał Hugh Jackmana :)

ocenił(a) film na 6
Makrauchenia

Księcia Edwarda grał James Purefoy.

A służąca księżniczki rzeczywiście niezła, ale i tak Kate raczej lepsza. ;)

ocenił(a) film na 8
lefebvre

Mnie też przypominał Hugh Jackmana.
Kate była ładna, ale Jocelyn po prostu śliczna.

lefebvre

Fakt to ciekawa sprawa. Kate niewątpliwie była ładną dziewczyną,a tutaj jednak nie skupiła uwagi mężczyzn, podobnie z resztą jak "asystentka" Jocelyn,w końcu też niczego jej nie brakowało ;-)
Myślę, że twórcy nie chcieli robić romansidła i dlatego nie zdecydowali się na poboczne wątki miłosne. Poza tym jeden świetny, dobrze wbudowany w fabułę motyw, w zupełności zapewnił filmowi odpowiednią dawkę romantyzmu.
A co do tego,że Kate jest ładniejsza od Jocelyn nie mogę się zgodzić. Jak na mój gust i moje oko, Shannyn Sossamon w tym filmie była bezkonkurencyjnie cudowna :-)

ocenił(a) film na 8
lefebvre

Według mnie Kejt była znacznie ładniejsza od princeski, ale nie ładniejsza od służki :D

A co do swatania Kejt. Ja tam myślę, że ona była za męska ;) W końcu wykonywała zawód męski, piła wino z drużyną Łiliama, rozumiecie... Właściwie Roland się dziwił, że w którymś momencie pokazała kobiecą część siebie. :)

ocenił(a) film na 8
crazyIchicken

Kejt fajniutka, ale Jocelin przepiękna:) Służka też niczego sobie, ale trochę taka zbyt "opalona" jak na europejską, średniowieczną kobietę

lefebvre

Tez wybralbym Kate, zamiast tamtych dwoch egzotycznych pieknosci ;)

lefebvre

Polasil sie Wat ale dostal w zamian jablko ! : ) Calosc jest w usunietych scenach na dvd , cala czworka spotyka jocelyn ze sluzka i zauwazaja Geoffreya pradujacego nago gdzies kolo stodoly, oczywiscie biegna za nim i okazuje sie ze tym razem brak odzienia to nie klopoty z hazardem a wizyta ..... zony ... : )) , na koniec William oddala sie z Jocelyn, Roland ze sluzka a na placu pozostaje wlasnie Wat i Kate, dwuznacznie napiecie i Wat dostaje jablko zanim zdazy cos wyartykulowac romantycznego :)) Kate sie oddala raczej jednoznacznie konczac romantyczne podchody :)

lefebvre

W ostatnim filmie Heatha główna bohaterka była bardzo zbliżona urodą do Kate, więc zdecydowanie została zrehabilitowana ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones