PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31041}

Obłędny rycerz

A Knight's Tale
6,9 63 645
ocen
6,9 10 1 63645
5,4 5
ocen krytyków
Obłędny rycerz
powrót do forum filmu Obłędny rycerz

Ten film to totalny badziewi i najgorszy w jego dorobku . Dziwię się w ogóle jak Ledger dał się namówić aby zagrać w tej produkcji. No owszem gdyby tym filmem debiutował w Hollywood to zgoda ale po rolach w filmach Zakochana Złośnica a zwłaszcza w Patriota. Obłędny Rycerz zapewnił mu dłuższą przerwę aż do roli w Tajemnicach B.M.

ocenił(a) film na 10
madmax707

Ledger w tym filmie jak w każdym zresztą zagrał na tyle na ile potrafi, a wiemy, że potrafi b. dobrze grać, jest zaje.bisty.

madmax707

wybacz madmax707 dla mnie jestes jakis dziwny oceniles ok 50 filmow na 10 gwiazdek czyli arcydzieło , a znajduja sie tam :Incredible Hulk, Przynęta, Amerykański ninja, Punisher: Strefa Wojny, Nieuchwytny cel, Od zmierzchu do świtu 2 itd,itp. Jest tylko jeden film ktoremu dales nizsza ocene czyli 1 gwiazdke jest to "Obłędny rycerz" JESTES MEGA XD . Powodzenia w dalszym ocenianiu arcydziel filmowych. Pozdrawiam serdecznie hahahahaaaa

thembiec

"amerykanski ninja" az zaplulem ze smiechu monitor.
Ale sprawdzilem i masz racje - punkt za spostrzegawczosc :)
Ktos kto ocenia na "10" takie gnioty jak ninje, hulki, predatorsy (choc jedynka byla dobra) nie zasluguje na powazne traktowanie, tak ja to widze

madmax707

Ja się też nie zgadzam, że ten film jest źle zagrany przez HL.
Obejrzałam go wczoraj na Polsat Film (po raz kolejny) i znów się ubawiłam. Uwielbiam humor tego filmu, muzykę, kostiumy i to, że trzeba go brać z przymrużeniem oka. Lubię postać Wiliama. I sądzę, że HL ma w swoim dorobku inny słabszy film, tzn. Zjadacz grzechów.

użytkownik usunięty
alucho5

tez ogladalam na polsat film. i wczoraj i przedwczoraj ;-d
wiec chyba to samo za siebie mowi ze jesli ogladam ten sam film 2 dni z koleii to wiadomo co o nim sądze ;-d
jest zajebisty .
a i roli Ledger na pewno zagrac lepiej nie mogł :*

ocenił(a) film na 8
madmax707

Film jest bardzo ok,wywołuje bardzo pozytywne emocje,typowe kino familijne które mi się w tym przypadku bardzo podobało jak byłem młodszy więc swoją role spełniło.8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones