PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154311}

Obcy w domu

Hider in the House
6,1 495
ocen
6,1 10 1 495
Obcy w domu
powrót do forum filmu Obcy w domu

Jest moc...

ocenił(a) film na 8

...stare dobre filmidło z klimatem dawnych lat ;-)

ocenił(a) film na 8
Chlor_3

Właśnie zaznaczyłam sobie,by koniecznie obejrzeć :)

ocenił(a) film na 8
iza198444

I jak tam projekcja? :-)

ocenił(a) film na 8
Chlor_3

Miałeś rację! To świetny film! Teraz będę na płytę z nim polować :) Busey w roli , wymiótł resztę obsady XD znowu, zresztą;)

ocenił(a) film na 8
iza198444

Chyba chciałaś powiedzieć na kasetę ;-))))))))))))))

ocenił(a) film na 8
Chlor_3

Niestety, parę lat temu odtwarzacz VHS mi padł, zaczęłam kolekcjonować dvd ;)

ocenił(a) film na 8
iza198444

Musisz go koniecznie naprawić, bo nie wszystkie stare perełki dostaniesz na DVD. :-)

ocenił(a) film na 8
Chlor_3

Przepadł. Nie znalazłam nikogo kto umiałby go naprawić,i części brak. Ech.. takie życie. Gdyby mój brat żył,to te które miałam nagrane na VHS, miałabym już dawno przegrane na dvd. Bo jeszcze wtedy tak ratował filmy które mieliśmy nagrane z tv. No ale teraz i to przepadło

ocenił(a) film na 8
iza198444

Rzeczywiście bardzo przykre. Ale zawsze można kupić jakiś stary działający za parę groszy, no a kasety przegrać na płyty w takim zakładzie gdzie przegrywają wesela to chyba by się raczej nie opłacało bo rachunek byłby astronomiczny. :-)

ocenił(a) film na 8
Chlor_3

No właśnie...poza tym, padł odwarzacz i kasety poszły precz. Było, minęło. I nie wróci :(

ocenił(a) film na 8
iza198444

No niestety takie życie. Tak na marginesie to oglądałaś może film Bracia Sistars? Bo ostatnio go widziałem i zdziwiłem się bo pojawił się tam nasz kultowy Rutger Hauer. Wprawdzie rola bardzo epizodyczna, chyba nic nie mówi, a potem leży jako trup ale jednak jest. :-)

ocenił(a) film na 8
Chlor_3

Nie,nie widziałam tego;) muszę nadrobić. Lubię go w każdej roli,ot sympatia jeszcze z dzieciństwa. :)

ocenił(a) film na 8
iza198444

Tylko nie lepiej nie idź do toalety w czasie projekcji, bo ma taką dużą rolę że można przeoczyć. :-)))))))))))))))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones