PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681639}
4,4 27 012
ocen
4,4 10 1 27012
3,7 21
ocen krytyków
Obietnica
powrót do forum filmu Obietnica

... wystawiającą mierne oceny, bo nie przypomina im on "Szybkich i wściekłych", "Szkoły uwodzenia" i "Zmierzchu". Historia jest opowiedziana na chłodno, bez efekciarstwa, świetnie zagrana (fantastyczne Eliza Rycembel i Magdalena Popławska) i sfilmowana. Trafnie przedstawia życie młodych (ich emocjonalność, beztroskę) i rodziców (ich oderwanie od rzeczywistości). Polecam.

ocenił(a) film na 6
____OSCAR____

Właśnie też mnie intryguje tak niska średnia ocena po pierwszych głosach, pewnie wycieczki poszły...

Marchel

Może... Moim zdaniem film jest dla wszystkich - każdy albo był, albo jest nastolatkiem/rodzicem. Nawet osoby w wieku dwadzieścia parę lat, które jeszcze nie myślą o rodzicielstwie znajdą tu kwestię porozumienia - między rodzicami Lilki też panowały dość dziwne relacje... No ale trzeba umieć dostrzegać, a nie tylko patrzeć.

ocenił(a) film na 4
____OSCAR____

Nie wiem co mają do tego ww tytuły, ale dla przeciętnego widza, ten film jest bardzo kiepski. Żałuję tych 10pln na bilet, który mi postawiono.

ocenił(a) film na 2
____OSCAR____

Uważam że pomysł był dobry, ale efekt końcowy słaby. Dobrze, że ludzie mogą zobaczyć, że życie każdego nastolatka nie kończy się na facebooku czy innym portalu społecznościowym, jest w tym coś więcej: problemy, miłość, manipulacja, brak zainteresowania dziećmi przez rodziców, ale zostało to źle przedstawione. Film był nijaki, a momentami nawet nudny.

____OSCAR____

mocne słowa, ale film rzeczywiście niedoceniony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones