PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681639}
4,4 27 005
ocen
4,4 10 1 27005
3,7 21
ocen krytyków
Obietnica
powrót do forum filmu Obietnica

Lila...

ocenił(a) film na 4

Czy tylko mnie główna bohaterka tak mocno irytuje, że miałam ochotę wyłączyć film po 20 minutach?!

BouxMoux

Nie tylko Ciebie :)

BouxMoux

Masz rację w 100%. Nie da się tej laski słuchać i oglądać.

BouxMoux

Film ma ogólnie słaby scenariusz, pierwsze 40 minut łazi wku****na główna bohaterka to tu to tam, a człowiek zastanawia się o co w ogóle chodzi...

BouxMoux

Mnie nie tyle co sama jej osoba irytowała, ale ten jej ciągły nerwowy oddech...

ocenił(a) film na 2
BouxMoux

Największe wrażenie zrobiły na mnie te mamrotane kwestie których nie zrozumiałam.

Coś tu mocno nie gra kiedy w Polskim filmie marzy mi się lektor albo chociaż napisy :/ niepierwszy raz zresztą... dykcja fatalna.

ocenił(a) film na 1
BouxMoux

Ja przypadkiem natrafiłem na ten film jak leciałem po kanałach. Jak przeczytałem o czym jest - złapałem się za głowę i pomyślałem kto takie gówno kręci? Ale w polskim kinie już nic mnie nie zdziwi ;) Ja mam wyrobione zdanie na temat polskich filmów :)

maciek20 1989

No tylko hamerykański są dobre ////

BouxMoux

mi akurat aktorka bardzo się podobała, dobrze zagrała neurotyczną nastolatkę.
może to postać cię irytowała, a nie aktorka ?

_j_w_

Mnie też się podobała. Eliza Rycembel była świetna w tej roli.

ocenił(a) film na 5
_j_w_

Film obejrzany dla Elizy ! Jest genialna
A skoro irytowała jej postać to znaczy że dobrze ją zagrała. Eliza prywatnie jest fantastyczną osobą.

Rijo

Patrząc po jej krzywej mordzie to wątpie w to co napisałeś.

Rijo

prywatnie to ona może być i przesympatyczna, aktorką jest beznadziejną.

BouxMoux

Mnie tez ona irytuje. Jej nienawistna morda zieje z ekranu, powinna sie zapisać do PIS tam zrobiłaby kariere.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones