PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107099}

Ocalić Jessicę Lynch

Saving Jessica Lynch
5,9 186
ocen
5,9 10 1 186
Ocalić Jessicę Lynch
powrót do forum filmu Ocalić Jessicę Lynch

suwereny kraj a my mamy ich podziwiać.

ocenił(a) film na 1
pacynka58

Otóż to! Zgadzam się w 100%. Dlatego też 1/10 nic więcej. P.S Śmierdzi wojenną propagandą

pacynka58

Czy kraj pod rządami totalitarnymi jest suwerenny? Czy Irakijczycy byli suwerenami swojego kraju?

Inga__filmweb

Przed najazdem amerykanów tak
Teraz pod okupacją obcego państwa?
Odpowiedź nasuwa się sama

pacynka58

Nie był. Irakijczykami rządził satrapa - pan życia i śmierci, za pomocą Gwardii Republikańskiej przy której polskie UB to byli harcerze, a z mniejszościami narodowymi rozprawiał się za pomocą gazów bojowych. Irakijczycy nie byli suwerenami w swoim kraju. Teraz też nie są, ale wcześniej też nie byli.

Inga__filmweb

strasznie to pokrętne
moja wina że w opinię wplotłem chamską politykę panów tego świata.
Przepraszam.
Film jest kiepski sam w sobie bez wielkiej polityki i tyle.

użytkownik usunięty
pacynka58

Pocieszę cię, że nie ty jedyny nażarłeś się jakiegoś lewackiego ścierwa. Niektórym na starość podobno przechodzi. Jak chcesz, to podrzucę tobie i reszcie kilka przykładów suwerennych krajów. Kuba, Korea Północna, Libia, Wenezuela. Obywatele tych krajów są szczęśliwi, a gdyby Korea Północna napadła na Południową, pewnie byś pisał, że to ... wewnętrzna sprawa Koreańczyków... Pewnie Polska też nie jest suwerenna, bo stacjonują u nas Amerykanie. Za to była suwerenna, kiedy całe miasta były zakładane dla żołnierzy radzieckich i ich rodzin, co?

Aleś się napisał.
Ta gwiazda to jakiś przekaz? Jaki?

użytkownik usunięty
pacynka58

Nie, to godło.

To stąd te poglądy.
Gratuluję.

użytkownik usunięty
pacynka58

Odsyłam do pierwszego komentarza. Dla miłośników Che Guevary jest jeszcze rozpadająca się Kuba. A od mojego kraju to się odpieprz. G....no o nim wiesz.

Że zabija palestyńskie kobiety i dzieci?
To wiedzą wszyscy.
Nagłośnie łapać złodzieja kto krzyczy jak nie złodziej.

użytkownik usunięty
pacynka58

Tak jak napisałem; g... wiesz o Izraelu. Nikt tam nie zabija palestyńskich kobiet i dzieci. To durna propaganda. Pamiętam za to czasy, kiedy w powietrze wylatywała izraelska młodzież w kawiarniach i dyskotekach. No ale dla takich jak ty Palestyńczycy tylko walczą o wolność i kiedy zabijają to w słusznej sprawie. Kiedy zabijają Izraelczycy (zeszłego lata zabili 30 ludzi z Hamasu pod granicą egipską, ale media światowe to przemilczały, ponieważ był to ewidentny rajd terrorystyczny przez granicę), to jest to zbrodnia. Powiedz, ile ty masz lat, że paplasz takie głupoty?

To Już Koniec Tej Głupiej Dyskusji
Film "Ocalić Jessicę Lynch" mi osobiście się nie podobał jako film a poza tym film ten przekazuje kłamstwa i półprawdy w sposób demagogiczny który pamiętam z lat realnego socjalizmu co mnie osobiście obraża i brzydzi.
Kłamstwo powtórzone trzy razy jako prawda staje się prawdą?
Za stary jestem.

użytkownik usunięty
pacynka58

Nie ja zacząłem głupim wpisem o suwerennym kraju. Gadasz właśnie jak osoba przeniknięta socjalistyczną demagogią.

Dla mnie to jedno g........... jaki makaron starają wieszają mi na uszach.
Kłamstwo jest kłamstwem i nie ważne w jaki papierek jest opakowane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones