PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8269}

Od zmierzchu do świtu

From Dusk Till Dawn
7,2 153 013
ocen
7,2 10 1 153013
6,6 28
ocen krytyków
Od zmierzchu do świtu
powrót do forum filmu Od zmierzchu do świtu

gdy bohaterowie wchodzą do baru z Wampirami.

ocenił(a) film na 7
Kaoq1234

Kiedy właśnie pierwsza część to przystawka a druga to danie główne. Tyle, że niezgodnie z regułami kulinarnymi po przystawkach z kawiorem i szyneczką podają na danie główne "krwawą kiszkę" na surowo. Tak się składa, że ja kaszankę wolę niż szynkę. Kawior lubię bezapelacyjnie; niestety, tu podali czerwony a nie czarny...

ocenił(a) film na 5
jak45

Aha!

ocenił(a) film na 8
jak45

Bardzo trafny komentarz.

Tarantino trzeba traktować z przymrużeniem oka. Dla mnie jest to szaleniec, ale genialny. Nie wiem czy w przypadku kogoś innego byłabym w stanie znieść taki rodzaj dania głównego, skoro przystawka wzbudziła we mnie zachwyt i jeszcze większy apetyt na więcej! W pierwszej chwili poczułam rozczarowanie, ale już za chwilę świetnie się bawiłam, delektowałam dystansem i humorem, który niewątpliwie jest jego wizytówką.

ocenił(a) film na 7
malami132

Prawda - Tarantino i innych postmodernistów trudno zaakceptować przy normalnych kryteriach oceny sztuki filmowej. Postmodernizm nie jest zresztą pierwszy we włączaniu popkultury i kiczu do kanonu sztuki - robiły to już dadaizm i pop-art, dawno temu. Postmodernizm zresztą już się wyczerpuje; co będzie dalej w sztuce...?

ocenił(a) film na 3
malami132

Czyli jeśli szaleniec zrobi jakikolwiek film to znaczy że musi on być genialny? Otóż moim zdaniem nie! :-) uwielbiam wiele innych filmów Quentina ale ten jest żenujący :-)

ocenił(a) film na 5
bartolomeo_filmweb

Może dla tego że nie jest to film Quentina Tarantino?

ocenił(a) film na 3
jak45

Ilość metafor w Twoim komentarzu przekroczyła stan krytyczny :>

ocenił(a) film na 7
Wayfarer17

Zgadzam się. To i tak lepsze od tych, u których to dotyczy ilości inwektyw.

ocenił(a) film na 3
jak45

To prawda :)

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 8
Kaoq1234

Zgadzam się jak najbadziej :)

ocenił(a) film na 8
Kaoq1234

Pełna zgoda. Pierwsza część filmu to 9/10 a od wampirów 5/10

ocenił(a) film na 7
Kaoq1234

i tak i nie. wampiry dawaly rade az do momentu przemiany sex machiny w wampira. po tym zrobilo sie nudno.

ocenił(a) film na 7
Kaoq1234

Ojj tak. Zgadzam się totalnie...

ocenił(a) film na 7
Kaoq1234

Popieram, jakby do końca był w klimacie pierwszej połowy to byłby z tego neizły czarny kriminał niemal na miare Pulp Fiction. A tak wszystko jebło w gruzach niestety, choc patrząc na to trochę inaczej to druga połowa jak najbardziej mi się podobała i tez jest bardzo fajna

ocenił(a) film na 8
Kaoq1234

Wręcz przeciwnie; część barowa jest sola tego filmu. Tak więc pierwsza połowa filmu to jest dopiero rozgrzewka do tej drugiej.

ocenił(a) film na 4
Kaoq1234

A to wszystko wina Carlosa, że akurat wybrał ten bar.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones