PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38302}
7,4 2 566
ocen
7,4 10 1 2566
Odnaleźć przeznaczenie
powrót do forum filmu Odnaleźć przeznaczenie

tzn.... może nie jak dziecko, ale parę łez uroniłem, a nie zdarza mi sie to wcale, ostatnio chyba jak oglądałem ładnych kilka lat temu "Idealny świat"... po obejrzeniu musiałem zafundować sobie solidną dawkę punk rocka, żeby jakoś się oderwać myślami od filmu... polecam wszystkim... jeden z najlepszych filmów jakie widziałem.... 10/10

MUSZĘ go zdobyć!!!

Normalny_Kinomaniak

nie ukrywam że łezka sie zakręciła i mi
i ta piosenka na koniec "Cold Water" ehhh...

ocenił(a) film na 9
studiofilmweb

Film dostał ode mnie 9/10. Nie przypominam sobie filmu który by tak mnie wzruszył, łezka zakręciła się w oku.Oby więcej takich filmów, które potrafią dogłębnie wzruszyć...

ocenił(a) film na 7
barti583

Wciągający, wzruszający, ale u mnie zostawił pewien niedosyt. Szkoda, że historia jego rodziny jest niedopowiedziana.

ocenił(a) film na 9
barti583

nie da się ukryć... dawno się tak nie poryczałam na żadnym filmie ;)

ocenił(a) film na 8
Normalny_Kinomaniak

Podziwiam chłopca. Przemierzył tyle krajów, całe Włochy, poznał tyle ludzi - jedni byli dla niego dobrzy, a inni źli, ale zauważyłam, że tak naprawdę każdy spotkany przez niego człowiek był z natury dobry, tylko nie znał jego historii, nie wiedział, jak mu pomóc.
Bardzo wzruszający film, ode mnie ma 8/10, gdyż wg mnie minusy to trochę niedopowiedziana historia jego rodziny i 'za mało obozu', tzn. rozumiem przez to, że powinni zrobić dłuższy film i pokazać piekło obozowe, a nie skupić się na wesołym i kolorowym świecie. Owszem, to dobrze, ale powinno być trochę później.

ocenił(a) film na 10
ringerilia

ja również płakałam jak nie wiem co.zazwyczaj jak oglądam filmy ze znajomymi to koleżanki płaczą a ja nic xd piękny film ! 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones