PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271112}

Odpowiemy ogniem

Answered by Fire
7,3 117
ocen
7,3 10 1 117
Odpowiemy ogniem
powrót do forum filmu Odpowiemy ogniem

Bardzo polecam ten film zdecydowanie 1 czesc lepsza a 2 to takie pozytywne podsumowanie,film dla osob wrazliwych na ludzkie cierpienie

ocenił(a) film na 8
akwamaniak89

Dokłanie tak jak piszesz. Ja z przyjmnoscią obejrzalam ten film w TV ostatnio.

użytkownik usunięty
akwamaniak89

Witam proszę bardzo o pomoc. Nagrałem film ostatnio z TV. Niestety nieoczekiwanie gdy oglądałem na 10 może 15 minut przed końcem nieoczekiwanie film się urwał!!!!!. Kilka reklam pokazano i zaczął się inny film?. Jakiś błąd w emisji. Moje pytania są następujące.
1. Czy nasz główny bohater zabił na tym wzgórzu tego czarnego Gnojka....
2. Jak potoczyło się pomiędzy parą (Zoe Brennan i Mężczyzną z Plemienia).
I czy coś ważnego było na końcu :( patrzę na powtórkę ale w najbliższym czasie nie widzę by była :( a Obraz mnie wciągnął na maxa i dałem mu mocne 8/10. Żadne zakończenie nie wpłynie na ocenę końcową (no chyba, że kosmici przylecą) ale chciałbym poznać zakończenie ostatnich 15 min. Dziękuje z góry

ocenił(a) film na 8

1. Czy nasz główny bohater zabił na tym wzgórzu tego czarnego Gnojka....

Nie zabił, choć twórcy filmu trzymali widza długo w niepewności. Gościa aresztowano i w toku przesłuchań zmuszono/nakłoniono do podpisania na czyje zlecenie działał.

2. Jak potoczyło się pomiędzy parą (Zoe Brennan i Mężczyzną z Plemienia).

Zoe zdecydowała się zostać na kolejną turę na Timorze – czytaj „żyli długo i szczęśliwie, ale nie u Niej w Kanadzie, tylko u Niego.

Kosmici nie przylecieli. Też dałem mocne 8/10 bo film wciąga i ciekawie pokazuje mało znane wydarzenia – w moim odczuciu prawdziwie i w miarę bezstronnie.

użytkownik usunięty
jabu

Bardzo dziękuje Za odp

ocenił(a) film na 10
akwamaniak89

Dokładnie. Niesamowity.

ocenił(a) film na 5
akwamaniak89

Świetny temat na genialny film, ale zmarnowany skandalicznie. W moim odczuciu film jest nazbyt poprawny politycznie i naiwny, jak na tak kontrowersyjny temat. Pamiętam doskonale tamte wydarzenia z 1999 r. i było duzo bardziej dramatycznie niz to film pokazał. Być może dlatego że to produkcja telewizyjna, wiec musieli oszczędzić widzowi brutalności, ale konflikt na tle etniczno religijnym to zawsze krwawa jatka, w której nie ma że któras ze stron ma wyłączność na rację. Dramat tego konfliktu jak dla mnie pokazano w płytki i mało przekonywujący sposób, postaci mało autentyczne. Dla porównania - francusko-kanadyjski film Pogorzelisko (Incendies) - temat wojny etniczno-religijne w Libanie pokazuje temat bezkompromisowo i autentycznie
Australijczycy nie dzwigneli tematu - moim zdaniem. Ale nie zmienia to faktu, że temat bardzo dobry i trzeba wiecej takich produkcji a nie głupkowatej hollywódzkiej sieczki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones