PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=148774}

Odrzucone

Rejected
7,2 9 815
ocen
7,2 10 1 9815
8,0 3
oceny krytyków
Odrzucone
powrót do forum filmu Odrzucone

Odrzucone

ocenił(a) film na 10

Zauważyłem, że ten film jest odbierany tylko na dwa sposoby. Sprawdziłem to puszczając ten film znajomym:
1. ,,Z czego Ty się cieszysz?! To jest popier**lone i nie śmieszne! Jaki ty głupi jesteś"
2. Nie mówili nic, bo ,,dusili się ze śmiechu" :)

Także jest on postrzegany jak super ubaw, albo żenuuła :)

ocenił(a) film na 8
nike_freestyle

Zburzę Twoją teorię- podobał mi się choć wcale mnie nie śmieszył :D

ocenił(a) film na 8
WielkiTrollini

Przyłączę się.

ocenił(a) film na 2
nike_freestyle

W takim razie mnie można zakwalifikować do pierwszej grupy :p W tej animacji po pierwsze: nie ma nic śmiesznego, a po drugie wygląda tak, jakby ktoś nieźle zeschizował, albo coś podobnego, usiadł do stolika i zaczął rysować co ma przed oczyma. Nie twierdzę, że nie ma tam "ukrytych metafor" ale w tak aż za bardzo absurdalnej i surrealistycznej formie jakoś to nie jest dla mnie do przełknięcia. Szczerze podziwiam tych oceniających na 10 za oryginalny gust :D (i nie ironizuję w tym momencie;)

ocenił(a) film na 9
monio_93

Ta? A "Don't hug me I'm scared"? Albo "Martwica mózgu"? To dopiero rozwolnienie umysłowe. Te bajki są genialne w prostocie, głupocie i ironii. Przynajmniej moim zdaniem ;)

ocenił(a) film na 1
Mrs_Willis

Martwica mózgu była rewelacyjna:) To natomiast 1/10, ani razu się nie zaśmiałem. Szkoda. Sam mam filmiki, które mnie śmieszą np. Fists of Jesus, ale jak pokaże je innym to brak reakcji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones