PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1090}

Ojciec chrzestny II

The Godfather: Part II
8,5 283 500
ocen
8,5 10 1 283500
9,0 36
ocen krytyków
Ojciec chrzestny II
powrót do forum filmu Ojciec chrzestny II

Zastanawiam się czy to błąd w filmie czy może coś przeoczyłem.

1. W czasie gdy Michael Corleone rozmawia z Frankiem Pentagenellim, a ten wychodzi obrażony stoi tam cyngiel Cicci. Frank do niego się zwraca "Odprowadź mnie Cicci", a jest to ochroniarz Michaela. Skoro Frank go zna po imieniu to tymbardziej Michael.

2. Podczas komisji senackiej Cicci zeznaje, że nigdy nie rozmawiał z Michaelem Corleone i zawsze był jakiś bufor pomiędzy nimi. Otrzymywał zlecenia od kogoś innego, nigdy bezpośrednio od Michaela. Nie trzyma się to kupy. Skoro w w/w scenie z Pentagenellim Cicci był w jednym pomieszczeniu z Michaelem, a Frank go zna z imienia to musieli jakoś rozmawiać i nie możliwe, że Michael jako szef nie zamienił z Ciccim słowa.

Proszę o wyjaśnienie.

ocenił(a) film na 10
Alex_Tyler

Cicci był ochroniarzem Franka, a wcześniej pracował dla Clemenzy. Po prostu wszedł z nim na rozmowę jako obstawa i tyle.

stringer_bell

Stinger dobrze ci gada
ja nie wiem Alex jak mogłes przeoczyc to ze Cicci przyjechał na przyjęcie z Pentagenellim i był jego ochroniarzem,jak frank sie witał na przyjęciu z Fredem i jak pyta freda czy pamięta Cicci z Nowego yorku od starego Clemenzy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones