PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34665}

Oko w oko z życiem

Buffalo '66
7,7 15 001
ocen
7,7 10 1 15001
6,8 12
ocen krytyków
Oko w oko z życiem
powrót do forum filmu Oko w oko z życiem

Arcydzieło i geniusz, scena w kręgielni i ze "śpiewającym" ojcem, to istne cuda cudeńka.
Plus muzyka. Pięknie, pięknie i wspaniale.

ocenił(a) film na 9
gallo

Zdecydowanie arcydzieło. Tego rodzaju filmy nie powstają na co dzień. Jeśli znajdzie się ktoś ambitny, kto ma na tyle siły i przekonania o tym, że warto kręcić takie obrazy to chwała mu za to. Zdaje się, że artystyczne formy wyrazu nie pobudzają mas do odwiedzania kin ale sztuka chyba nigdy nie aspirowała do bycia rozrywkową papką. Pan Gallo przedstawił fragment z życia, niekoniecznie miłego i przyjemnego ale z pewnością prawdziwego.

ocenił(a) film na 9
gallo

Po scenach, które wypunktowałeś, myślę, że podobnie postrzegamy piękno kina. Te sceny to zdecydowanie mistrzostwo. Bez kombinowania, bez nachalnego pochylania się nad widzem, bez krzyczenia: jestem symbolem!. Po prostu piękno kina, jak u najlepszych.



ocenił(a) film na 5
Korien K.

Nie podzielam zachwytów

ocenił(a) film na 8
karas1983_filmweb

ja podzielam :)

ocenił(a) film na 9
gallo

Gabriel rzecze dobrze. Ale to pewnie dlatego tak mówię, że z nim oglądałam.

PODZIELAM!

interplaygirl

Pierwszy, ale nie ostatni raz:) I ta ulubiona scena, ach.. wiesz, która, nie? Ale dobra nie róbmy prywaty!:))

ocenił(a) film na 9
gallo

Wiem, która. Ta jedna, wiem. No. :)

Sza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones