PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10019673}
4,8 377
ocen
4,8 10 1 377
Old Man
powrót do forum filmu Old Man

Cały czas czekasz, aż któryś z nich okaże się psycholem. Tylko który? Fajne. W ogóle nietuzinkowa gra Marca Sterna. Błyskotliwe dialogi. Tylko... Tylko co - no zabrakło zwrotów akcji. Wystarczyło, żeby na końcu Stern przemienił się w mordercę - byłby doskonały thriller. A tak, to wyszedł jakiś dramat psychologiczny bez wrażeń w puencie.

ocenił(a) film na 7
mordachamordasinski

A możesz napisać, jak się skończył? Ja to oglądałem an CDA i dosłownie w połowie filmu admin ten film wykasował - odtwarzacz się wyłączył i wyświetlił mi się komunikat "materiał został usunięty". Bylem akurat na momencie, jak Lang męczył tego sprzedawce biblii i go przywiązał do pieca. Zacząłem zakładać, że chłopak to być może syn tego sprzedawcy biblii, ktory probuje rozwiązać zagadkę zaginięcia ojca?

ocenił(a) film na 6
Sony_West

Nie chciałbym tworzyć spoilera. Ogólnie trzeba się nastawić na dramat psychologiczny, bo thrillera to ja w nim nie widzę. W każdym razie jest to film o człowieku dręczonym przez wyrzuty sumienia i szukającym sposobu na "wyleczenie" się z nich.  Tak, że jak ktoś lubi metafory i zagadki psychologiczne, to mu się spodoba. Ja oglądałem na CDA Premium, a jak nie masz Premium, to spróbuj "Zagubiony Wędrowiec&quot."

ocenił(a) film na 7
mordachamordasinski

Dzięki za odpowiedź. Zatem, gdy uzyskam dostęp do CDEPremium, dokończę film. Ja lubię takie klimaty. Pozdro!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones