PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656686}
7,8 1 132
oceny
7,8 10 1 1132
One Piece Film Z
powrót do forum filmu One Piece Film Z

Jak dla mnie najlepsza kinówka OP , przede wszystkim świetna zrobiona animacja ( widać ze autorzy przysiedli i zadanie domowe odrobili) , Fabula z byłym Admirałem w tle trzyma w napięciu i jest naprawdę dobra ( widać ze Oda po TS-ie chciał nam zaserwować doskonała rozrywkę niczym w Anime bądź też mandze ). Plusy : - Fabula , animacja , muzyka , pojawienie się paru kultowych postaci ( sceny z Marines świetne , zwłaszcza kiedy dochodzi do spotkania w głównej siedzibie ) , Kizaru ( jako ze moja ulubiona postać ; )) . Jednak da się zauważyć parę minusów które nie psuja zabawy ale są czasami irytujące : - watek odmłodzenia 4 członków załogi ( po Brooku nie widać ale reszta , dla mnie ten watek był irytujący , wręcz niepotrzebny ale pewnie miało to na celu przede wszystkim charakter ,,śmiechowy '' jednak nie dla mnie . Walka Luffiego z Z , jak dla mnie trochę zbyt podwyższyli sile Luffiemu) skoro daje rade byłemu Admirałowi to nic nie powinno go zatrzymać , no i ( to już przypierdzielenie bezsensowne wiem ale mogli już pokazać jak zmienił się Akainu po TS-ie ;p ) . Moja ocena 9/10

ocenił(a) film na 9
Darthchop

też uważam że jest to najlesza kinówka one piece. dałbym 10 ale czegoś brakuje. odemnie również mocne 9

ocenił(a) film na 9
Expendable91

zdecydowanie najlepsza kinówka jak dotąd :)

ocenił(a) film na 8
Darthchop

to racja film był świetny, ale już wam mówię czego brakowało... jednej z flagowych cech OP czyli komedii, owszem dostaliśmy pare żartów, ale w większości suchych jak brook, nie mniej wszystko inne zostało zrealizowane lepiej. Nie mniej wciąż moją ulubioną kinówką pozostaje film 6, a Z jest tuż tuż za nim.

ocenił(a) film na 9
Darthchop

Wg mnie film świetny! Jest w nim dużo więcej niż na pierwszy rzut oka widać. Poza kapitalną animacja/kreska i ŚWIETNYM OST jest dużo smiechu oraz nasi ulubieni bohaterowie. Ale co najlepsze - film pokazuje przyszłość niektórych wątków mangi/anime. Aokiji po odejściu czuje się zmieszany - nie wie co robić - walczyć z Z czy przyłączyć się do niego. Na końcu dostaje lekcję "zeby robił to co uważa za słuszne". Jestem pewien ze główni członkowie Z przyłącza się do Aokijiego i ten wątek zostanie pociągnięty.

Również fabuła mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła - Motyw Z był sensowny i przekonywujący. Poświecono na niego odpowiednią ilość czasu tak aby wzbudzić ciekawość ale nie zanudzić. Walki jest bardzo dużo!

Jedyny minus to motyw End Point'sów i zniszczenie całego New Wordl. To do mnie jakoś nie przemawia! 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones