PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708380}

Opłacone krwią

Bleed for This
6,9 5 377
ocen
6,9 10 1 5377
Opłacone krwią
powrót do forum filmu Opłacone krwią

Spoilery mogą być... W natłoku na prawdę przeciętnych filmów o boksie, historia Vinnego Paza wybija się ponad przeciętność. Film ma swoje tempo, nie próbuje na siłę szokować widza. To że Vinny jest hazardzistą i niepoważnym człowiekiem jest jakby zwyczajną częścią jego życia, nie prowadzi do tragedii. Podoba mi się to podejście, które różni się od epatowania jak to nasz bohater sobie nie radzi, chleje na umór, czy mieszka pod mostem bo wszystko przehulał ;). Najgorszym mankamentem filmu jest paradoksalnie (spodziewałem się że będzie błyszczał) Miles Teller. Jego rola jest niezła ale jak na pierwszą ligę amerykańską to raczej przeciętna. Wydaje się że z postaci Paza można było wycisnąć więcej. Świetnie prezentuje się Ekhart jako trener Rooney, mówi jak on, wygląda jak on i jest chlejusem( nie wiem czy jak on). Przeszarżowana jest rola ojca Vinnego. Widać że to nie włoch, akcent jest wręcz komiczny. Całość plus piosenki Willisa Earl Beala tworzą z tego filmu coś więcej, niż maszynkę nastawioną na zysk. 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones