PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394190}

Opancerzony

Armored
6,0 14 843
oceny
6,0 10 1 14843
Opancerzony
powrót do forum filmu Opancerzony

Plakat dla 13to latków. Groźne miny na tle ognistych podmuchów...

TenTeges

Zrób lepszy plakat i wtedy krytykuj.

mativandamme

Zrób lepszy film, zrób lepsze auto, zrób lepszy samolot... i wtedy krytykuj.

voleon

I tak możemy od usranej śmierci.

mativandamme

jakie to dziwne dla mnie jest, że niektórzy uważaja, iż nie można czegokolwiek skrytykować jeśli samemu się tego nie robi... :D czyli nie moge powiedzieć, że ktoś kiepsko ugotował zupę, bo sam nie gotuje . hehe.  Jestem sobie w stanie wyobrazić 11 wymiarów w myśli teorii strun, ale takiego sposobu myślenia po prostu nie jestem w stanie pojąć. Jak to sie dzieje?

Rastan_2

Chłopie odkopujesz jakiś stary temat po 9 latach! Jesteś upośledzony czy jak?

mativandamme

Chłopie! Są zbrodnie, które się nie przedawniają i jak widać głupota jest jedną z nich. Miałeś 9 lat, żeby zmądrzeć (zawyczaj ludzie z wiekiem mądrzeją;), ale niestety zmarnowałeś te lata.

Rastan_2

Ty jak widać cofnąłeś się w rozwoju i to mocno. Zbrodnie? Chłopie! Psychiatra już na ciebie czeka z kaftanem, bo źle z tobą!

mativandamme

Choćbym się cofnął w rozwoju z tysiac lat to i tak nigdy nie zbliżę się do poziomu jaki prezentujesz. Słuchaj chłopie, dostałeś kolejną nauczkę po paru latach i zostałeś zgaszony ponownie. Mam dla Ciebie dobrą rade. Tym razem odrób lekcje i nie spie*dol tego.

Rastan_2

Zgasić to możesz peta w ubikacji. W swojej urojonej główce ubzdurałeś sobie, że wygrałeś internetową wojenkę o byle gówno sprzed prawie 10 lat. Człowieku! idź się leczyć pseudointeligencie i dojrzej, bo po twoim piśmie stwierdzam, że znęcali się nad tobą w dzieciństwie i zamknij już jadaczkę, bo skończyłem z tobą!

ocenił(a) film na 4
TenTeges

Przekaz plakatu jest skierowany do społeczności amerykańskiej która lubuje się w wybuchach i niszczeniu.
Zresztą podobnie jak scenariusz. Już po pierwszych scenach widać było że to prosty film dla "prostych" ludzi.
Taka rozwałka dla ludu.

mr_freeman

Znalazł się, szlachcic za dychę.

TenTeges

dla mnie plakat swietny. Jak kolory trującej rybki, które z daleka krzyczą ;"jestem trująca i niezjadliwa". Nie wiedzialem czy obejrzeć, zoczylem plakacidło i juz wiem (że nie)

filister

dobre :-)

ocenił(a) film na 4
TenTeges

Zgadzam się, im poważniej tym śmieszniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones