PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30756}

Operacja 'Hamburger'

Good Burger
5,1 1 610
ocen
5,1 10 1 1610
Operacja 'Hamburger'
powrót do forum filmu Operacja 'Hamburger'

Dnoooooooooooo

ocenił(a) film na 1

najgorszy film jaki w życiu widziałem!!!!!!!! beznadziejne aktorstwo i scenariusz po prostu kupa!!!!!!!!!!!!!!!! Gorszego filmu nie ma!!!!!!!!

ocenił(a) film na 1
ghost_2

POPIERAM!!!!!
WIELKIE G.....
Rzadko mam aż tak zdecydowaną opinię, ten film był beznadziejny, głupi i żenujący. Lubię filmy lekkie, a ten jest poniżej wszelkiej krytyki. Nie wiem skąd ocena powyżej 7.
NIE MARNUJCIE CZASU!!!! I jak zobaczycie tytuł Wojna na kotlety to szybko zmieńcie kanał.

olafz

dzisiaj leci Operacja Hamburger, rozumiem ze to moge obejrzeć i sie nie zawiode? to spoko, i dzieki za ostrzeżenie co do Wojny na kotlety, napewno tego nie obejrze

ocenił(a) film na 5
ghost_2

Pokrzycz sobie, a pokrzycz................................

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
TorcidaTiger

Najbardziej irytująca scena jaką widziałam - kiedy to wkurzający murzyn w nieprzekonujących dredach wsadził sobie winogrona do nosa i powtarzał "bubliti bubliti " , wiedzcie , że to stanie się 11 kręgiem piekła ! A nam pozostanie tylko narobić pod siebie i w trwodze zapłakać .

niecna98

Otóż to:/ ta postać i jej nieudolność i niewydolność umysłowa jest cholernie wkurzająca.

niecna98

Hehe nawiązanie do Nostalgia Critica ;]

Bezi1797

Of course ! ;-)

niecna98

"Rodzimy się by umierać, prosze pana" XDD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones