PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807872}

Operacja Overlord

Overlord
5,9 17 614
ocen
5,9 10 1 17614
5,6 7
ocen krytyków
Operacja Overlord
powrót do forum filmu Operacja Overlord

Fantastyczny pomysł na horror zmienił się w poprawną politycznie bajeczkę bez emocji. Słabe aktorstwo , do postaci podchodzi się bez emocji co samo w sobie jest niszczące dla klimatu. Można obejrzeć i tyle 5/10

ocenił(a) film na 9
rael_76

Uwielbiam jak ktoś czepia się występowania w filmach:
Ciemnoskórych, weganów, homo/biseksualnych.
Ten film NIE jest na faktach, ani inspirowany faktami, więc czemu Ty i inni czepiacie się ciemnoskórych?
Można też zrobić film sci fi dziejący się w Polsce w trakcie 2WŚ, gdzie dowódcą/władcą będzie kobieta, lesbijka, weganka...

Inny przykład:
Lucy - film gdzie fabuła dotyczy mózgu i jego korzystania w 100%, gdzie osoba z taką funkcją potrafi nadzwyczajne umiejętności.
Szybcy i wściekli - seria w której zaprzeczają fizyce i realiom.
Star Wars i StarTrek - filmy które zaprzeczają faktom, gdyż np. w kosmosie nie ma dźwięku, ale dziwne że te serie filmowe, ciągle mają wysokie oceny, a najbardziej przeczą faktom...

Gdyby każdy czepiał się brak realiów w filmach, to każdy film SCI FI, większość akcji byłaby porażką...
Np. Powrót do przyszłości, Szybcy i wściekli, Star Wars, StarTrek, Die Hard, Marvel i DC serie.

Pokazuje to Twój ujemny iloczyn inteligencji.

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

Rozbawiłeś mnie kolego :)) Po pierwsze nic nie wspomniałem o kolorze skóry czy orientacji bo nic do tego nie mam mój próg tolerancji jest zdecydowanie większy niż Twój .Więc jeśli jesteś nawiedzonym strollonym bojownikiem o wolność czytaj ze zrozumieniem. Pisząc poprawność polityczna miałem na myśli brak swastyk i schematyczność postaci.Film jest średni i to moja opinia którą mogę wyrazić. super pomysł wyjściowy i nic poza tym zero napięcia ,schematyczny i tym kończę temat.

ocenił(a) film na 9
rael_76

Czepianie się brak swastyk to tak jakby czepiać się że dowódca niemiec za czasów 2WŚ musiał być w KAŻDYM filmie dziejącym się w tamtych czasach jest biały mężczyzna z wąsem, albo w ubiegłej dekadzie każdy film dziejący się w USA i związany z prezydentem to musi być murzynem...
Filmy na faktach, a inspirowane faktami to są dwie różne rzeczy.

Overlord wzoruje się na tym iż naziści na prawdę robili brutalne eksperymenty, okej, może i byli jacyś naukowcy (nie tylko w niemczech) którzy próbowali wskrzesić trupy, albo spowolnić starzenie, ale to nie znaczy że nie można do filmu dać murzyna, osobę homo/bi, wegna.

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

To Ty masz problem z kolorem skóry czy z orientacją seksualną ponieważ kolejny raz o tym wspominasz. Mnie to absolutnie nie interesuje czy bohater jest czarny żółty czy fioletowy czy pociągają go mężczyźni czy kobiety czy może jest miłośnikiem drzew ważne żeby dobrze zagrał . Natomiast tutaj gra aktorska jest średnia być może jest to spowodowane słabym rozpisaniem postaci . Poza tym to jest moja opinia o tym filmie że jest średni Ja nie neguję Twojej oceny filmu Ty nie neguj mojej. Na tym polega wolność o która tak bohatersko walczysz :) pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones