PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807872}

Operacja Overlord

Overlord
5,9 17 603
oceny
5,9 10 1 17603
5,5 6
ocen krytyków
Operacja Overlord
powrót do forum filmu Operacja Overlord

Świat schodzi na psy skoro takim filmom daje się notę 6.8...

ocenił(a) film na 5
przemoo83

...i jeszcze te czarne ludzie szczególnie sierżant Rensin - który to w rzeczywistości jako KOLOROWY nie miał prawa być sierżantem :)

ocenił(a) film na 9
przemoo83

Uwielbiam jak ktoś czepia się występowania w filmach:
Ciemnoskórych, weganów, homo/biseksualnych.
Ten film NIE jest na faktach, ani inspirowany faktami, więc czemu Ty i inni czepiacie się ciemnoskórych?
Można też zrobić film sci fi dziejący się w Polsce w trakcie 2WŚ, gdzie dowódcą/władcą będzie kobieta, lesbijka, weganka...

Inny przykład:
Lucy - film gdzie fabuła dotyczy mózgu i jego korzystania w 100%, gdzie osoba z taką funkcją potrafi nadzwyczajne umiejętności.
Szybcy i wściekli - seria w której zaprzeczają fizyce i realiom.
Star Wars i StarTrek - filmy które zaprzeczają faktom, gdyż np. w kosmosie nie ma dźwięku, ale dziwne że te serie filmowe, ciągle mają wysokie oceny, a najbardziej przeczą faktom...

Gdyby każdy czepiał się brak realiów w filmach, to każdy film SCI FI, większość akcji byłaby porażką...
Np. Powrót do przyszłości, Szybcy i wściekli, Star Wars, StarTrek, Die Hard, Marvel i DC serie.

Pokazuje to Twój ujemny iloczyn inteligencji.

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

nie iloczyn tylko ILORAZ INTELIGENCJI inteligencie :)

dziwnym zbiegiem okolicznosci nie moge odpowiedziec na twoj komentarz bo filmweb mi na to nie pozwala (chyba nie lubia slowa czar*uch/le*ba/pe*al)

ocenił(a) film na 5
przemoo83

oooo juz kumam cenzura jednak wiec:
chyba nie ogarniasz w ogole kontektsu mojej wypowiedzi, to moze ci to tak napisze INTELIGENCIE skoro sam na to nie wpadles,

w ostatnich 2 latach kino na sile pcha cza*nochow, le*by i inne udziwnienia na sile pokazujac ludziom ze pewne zachowania sa normalne (a nie sa!), pokazac jakie to spoleczenstwo jest tolerancyjne itd., JA TEMU STANOWCZO MOWIE NIE bo dla mnie le*ba/pe*erasta to choroba a CZA*NUCH to CZA*NUCH - nie jestem tolerancyjny i mam do tego swiete prawo bo zyje w demokratycznym kraju (puki co) a nie chce byc na sile uraczany cza*nuchem jak np. mialo to miejsce w serialu Lost in Space gdzie Judy byla tez "czar*uchem wywranym z kontekstu" tylko po to by pokazac czyjas debilna tolerancje!

i nie musi byc to film na faktach, film dokumentalny itd. bo mieszasz pojecia wkladajac wszystko do jednego wora ale skoro tworca filmu nie potrafi zadbac nawet o takie pieroly jak czarny sierżant ktory nie mial prawa byc w tamtych czasach sierżantem to sorry ale nie swiadczy to dobrze o filmie + dodajmy to uraczanie tolerancja na sile!

co do filmow SF to ogladajac je godziny sie z gory na jakas tam fikcje, tu z tego co pamietam film byl reklamowany jako HORROR/AKCJA z czar*uchem umieszczonym tylko po to by pokazac czyjas tam tolerancje! wiec cos tu chyba nie gra!

ocenił(a) film na 9
przemoo83

To było celowe...
Już sam ,,ujemny" pokazuje że celowo błędnie napisałem.

Normalny, poprawnie wychowany człowiek wie że homoseksualizm jest tak samo normalny i naturalny jak heteroseksualizm, a słowo ,,pedał" ma jedno poprawne znaczenie, a jest często występujące w pojazdach, zaś wersja obraźliwa jest niepoprawna.

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

widzisz - "chowaliśmy" sie w innych czasach... teraz media papke takim jak ty z mozgu zrobily (miedzy innymi takimi wstawkami i promowaniem tego w filmach) i twierdzisz ze normalne rzeczy :) a z normalnoscia nie ma to nic wspolnego!

ocenił(a) film na 9
przemoo83

Wszystko co występuje w naturze jest normalne.
Twoja wiedza jest zacofana, a nowości nie przyjmujesz, nawet jak zostały udowodnione.
Na szczęście Twoje pokolenia są na wyginięciu :)
Zanim się wypowiem na dany temat, muszę się z nim zapoznać, a poświęcam temu nawet kilkanaście godzin czytania z różnych źródeł.
Korzystam też z poprawnych definicji słów.

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

dobra idz rob gownoburze gdzie indziej...

zyjemy w spoleczenstwie gdzie akceptowana jest poligamia i tyle w temacie, nie pasuje ci idz mieszkaj w buszu, na odludziu czy gdzie tam ci pasuje w naturze i zapinaj swojego chlopaka (kurŁa ale to brzmi :() w kakao - tak jak mowilem, jest demokracja ale choroby psychiczne jakimi sa gejostwo itd. trzeba TEPIC a nie promowac! tyle w temacie...

ps
kanibalizm, nekrofilia i inne dziwactwa tez w naturze wystepuja a jest to normalne? serio sieczka piekna!

ocenił(a) film na 9
przemoo83

,, tak jak mowilem, jest demokracja ale choroby psychiczne jakimi sa gejostw" oj, ktoś tu jest zacofany i to bardzo.

Chorobą psychiczną - zburzeniem jest każda FOBIA.
Dewiacja - zboczenie jest każda FILIA.
Do żadnych z powyższych słów, NIE należy homoseksualizm.

Kto powiedział że natura jest dobra i sprawiedliwa?
Zabijanie, kanibalizm, gwałt, kradzież to elementy natury - normalność, ale sprzeczne z LUDZKIMI prawami.

U wielu zwierząt występuje homoseksualizm, więc z automatu staje się normalny - naturalny.

Naukowcy nie podali do dziś ani jednego dowodu na różnice między homo, a heteroseksualizmem, ale kto wie, może Ty jesteś mądry i pokażesz światu dowód :)

Jak fajnie że to Ty stanowisz nienormalność, a nie homoseksualiści.

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

dobra znikaj juz... bo nie mamy o czym dyskutowac...

ocenił(a) film na 9
przemoo83

Nie wiesz co napisać, spoko.
Ale ciekawi mnie co zrobisz jak Twoje dziecko będzie homo/biseksualne.
Będziesz je tępić? wyrzucisz je?

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

wiem co mam pisac ale z takim oszolomem jak ty nie popisze bo tacy jak ty maja swoja racje i nie dopuszczaja do siebie zadnych informacji, popatrz jak oficjalnie jest klasyfikowany twoj homo - DEWIACJA SEKSUALNA!

tyle na temac, tak jak mowie idz dyskutowac gdzie indziej, a moje dziecko cale szczescie jest normalne i jest to kwestia wychowania!

narka idz gownoburze robic z kim innym

ocenił(a) film na 9
przemoo83

Dziwne bo dewiacją - zboczeniem może być tylko i wyłącznie popęd seksualny, który NIE jest skierowany do danej płci, a do danej cechy np. osób nieletnich, zwłok, obiektów itd.

Słowniki i wikipedia mówią jedno, że homoseksualizm jest ORIENTACJĄ seksualną, tak samo jak heteroseksualizm :)

Każda osoba może odkryć swoją orientacje seksualną w różnym wieku.
Osoba homoseksualna też jest normalna i naturalna jak heteroseksualna, ale za to Ty jesteś wybrykiem :)

Nie jestem oszołomem, ale mam racje, a czemu?
Wpierw zapoznaje się z tematami, na które chce się wypowiedzieć, a zajmuje mi to wiele czasu z różnych źródeł.
Jak na razie w naszej rozmowie tylko ja podałem argumenty i dowody na poparcie swojego zdania, a Ty za to nic nie podałeś, więc dzięki Tobie wiem że mam racje, dziękuje :)

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

lubisz prowadzic monologi?
wbij chociazby na wikipedie bo chyba inna czytamy:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualno%C5%9B%C4%87_w_klasyfikacji_DSM

by sie przekonac ze oficjalnie homoseksualizm jest sklasyfikowany jako dewiacjia i tyle na temat, tak samo wielu lekarzy sie wypoowiada na temat ze to choroba ktora da sie leczyc!

widzisz jak dla mnie jestes oszolomem (wbrew temu co piszesz nie podales zadnych konkretow, dowodow itd. tylko stwierdzenia twojej wybujalej wyobrazni) a racje masz tylko swoja, bo ja mam swoja ktora nie zgadza sie z twoja tyle na temat - temu napisalem zebys nie ciagnal nie potrzebnie dyskusji bo nie ma najmniejszego sensu...

ocenił(a) film na 5
przemoo83

i serio nie pisz bo nie masz po co, ja nie mam zamiaru marnowac czasu na jakiegos nawiedzonego homo czy cos w tym stylu!

ocenił(a) film na 9
przemoo83

Wbiłem i widzę że został USUNIĘTY z listy zaburzeń...
Był uznawany za chorobę i dewiację, ale z kwestią rozwoju technologii potwierdzono że nie różni się NICZYM od heteroseksualizmu.To samo było z naszą planetą.
Niegdyś TWIERDZONO że jest płaska, dziś wiemy że nie jest.Ale są ludzie co ignorują fakty i WIERZĄ w płaską ziemie, a Ty WIERZYSZ że homoseksualizm jest chorobą.
Homoseksualizm jest orientacją seksualną jak heteroseksualizm.
Jeżeli ktoś stworzył lek, na homoseksualizm to działałby na KAŻDY popęd seksualny, w tym pedofilie i inne zboczenia/dewiacje, a osoby wyleczone stawały by się aseksualne.


Międzynarodowa Statystyczna Klasyfikacja Chorób i Problemów Zdrowotnych wymienia trzy typy zaburzeń orientacji seksualnej.


-Zaburzenia dojrzewania płciowego
-Orientacja seksualna niezgodna z ego
-Zaburzenie związków seksualnych
Tutaj pełny opis:
https://polki.pl/zwiazki-i-seks/erotyka,zaburzenia-orientacji-seksualnej,1031977 4,artykul.html
http://www.focus.pl/artykul/homoseksualne-z-natury-po-co-zwierzeta-kochaja-quoti naczejquot
https://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualne_zachowania_zwierząt
https://www.homoseksualizm.edu.pl/co-mowi-nauka/35-medycyna/254-homoseksualizm-z wierzt-mit-czy-rzeczywisto
https://www.rp.pl/Medycyna-i-zdrowie/309169832-Homofobia-dowodem-na-zaburzenia-p sychiczne.html
http://www.homoseksualizm.edu.pl/index.php/co-mowi-nauka/34-psychologia/181-dlac zego-homoseksualizm-zosta-wykrelony-z-listy-chorob-psychicznych
http://queer.pl/news/190801/homoseksualizm-mamy-w-mozgu
http://forum.gazeta.pl/forum/w,29,142122510,142122510,homoseksualizm_nie_jest_ch oroba_istnial_od_zawsze.html
https://sjp.pwn.pl/slowniki/seksualizm.html
https://pl.wikipedia.org/wiki/Orientacja_seksualna
https://pl.wikipedia.org/wiki/Erotyka_(seksualizm)
https://pl.glosbe.com/pl/pl/seksualizm

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 5
Eskim0s

jeb*niety jakis jestes? po uj do mnie piszesz co? czego nie zrozumiałeś? monologi lubisz prowadzic?

dla mnie ped*zio to pedz*io i tyle na temat, jestes pedz*iem jestes dla mnie chorym smie*ciem! czego nie ogarniasz?

poza tym gadka byla o czar*nuchach a nagle zes tu o peda*lach zaczął opowiadac!

ocenił(a) film na 5
przemoo83

kurŁa po*jeb jakis bedzie mi bzdury tlumaczyl, idz to dzieca swoim tlumacz i choduj kolejne pokolenie debi*li, ja mam wyrobione zdanie ktorego twoj belkot nie zmieni!

wiec kolejny raz pytam po uj ze mna piszesz?!

ocenił(a) film na 9
przemoo83

,,Mój bełkot" jest prawdą, której Ty nigdy nie zmienisz :)
To Ty stanowisz nienormalność i szkodzisz normalnym.
Człowiek normalny - poprawnie wychowany - kulturalny, posługuje się poprawnymi słowami i zna definicje oraz fakty na wypowiadane tematy, a Ty temu przeczysz.
Dla Ciebie mogę być elfem, ale to mi nic nie zrobi.
Cieszy mnie jedynie że pisze z osobą znacznie gorzej rozwiniętą umysłowo.
Ciekawe co zrobisz jak Twoje dziecko będzie homo/biseksualne, a obiecuje że nie da się wyleczyć z żadnego popędu seksualnego.
Zachowujesz się jak wyznawcy płaskiej ziemi.
Coś co obala ich wierzenia, odrzucają je wmawiając sobie: rząd nami kontroluje, naukowcy i agencje są przekupywane, bóg tak chciał itd. jednakże faktów nigdy nie obalisz.
Masz dwie opcje: pogodzić się z faktami, które przeczą aktualnie Twoim wierzeniom i tak oto staniesz się normalnym, albo dalej będziesz zaprzeczać faktom, wierząc w zmyślone rzeczy bez dowodów czy chociażby logicznych teorii i tak oto dalej będziesz nienormalny.

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

to jest twoja prawda... i serio spier, nie pouczaj mnie bos dla mnie jest nawiedzony poje*b

rozpisujesz sie jak by ci tu nie wiem o co chodzilo a nie potrafisz zaskoczyc podstaw...

co do mojego dziecka juz ci poje/bie pisalem ze JEST NORMALNE! i jest to kwestia wychowania ale tu madrujesz a czytac ze zrozumieniem nawet nie potrafisz...

i serio nie porównuj mnie do jakichs plaskoziemcow, na wstepie ci napisalem ze nie jestem tolerancyjny mam do tego swiete prawo a ty jako niby ten madry powinieneś to zrozumieć i zaskoczyc, ale widze mnie pouczasz a sam masz siano w glowie - hipokryzja taka z twojej strony...

i tak jak mowie nie komentuj bo towje komentarze nic nie wnosza w moim zyciu tylko sie osmieszasz a jak potrzebujesz wolnego sluchacza to go sobie gdzie indziej poszukaj....

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

kurŁa jakis spedal*ony ci*ul mnie bedzie od plaskoziemcow wyzywal i probowal mi wmowic jakas swoja chora ideologie!

serio... wojny brakuje na tym swiecie by takie chwasty wyplewila!

ocenił(a) film na 9
przemoo83

Ja nie mam żadnej ideologi tylko fakty, których Ty nie potrafisz w ogóle obalić, dzięki czemu potwierdzasz mi racje dziękuje :)

Spróbuj dać różnicę między homo - hetero - bi orientacją, bo póki co żadna nauka nie podaje żadnej różnicy, więc trzeba traktować te orientacje tak samo.

Ktoś ma inne zdanie od Ciebie i już przeklinasz oraz używasz niepoprawnych słów, potwierdzając mi że jesteś niepoprawnie wychowany, brak kultury i wyobraź sobie że większość gejów jest bardziej męska od Ciebie.

Popęd seksualny można nabyć od:
Urodzenia, wychowania rodziny/rodziców, wpływu rówieśników, a zatem obaliłem Twoje zdanie.
Jedni znają swoją orientacje przed dojrzewaniem, a inni będąc dorosłymi.

Dałem masę linków w które zapewne nie wszedłeś, albo wszedłeś i jedynie ,,przejechałeś" wzrokiem nie używając rozumu, to samo robią płasko ziemcy :)

Lubię pisać z osobami które wypowiadają się na tematy, o których nic nie wiedzą, a Ty ciągle to potwierdzasz.
Ciągle obalam Twoje wierzenia, a Ty zamiast zaakceptować że jesteś w błędzie, to klniesz i używasz niepoprawnych słów...

W skrócie powtórze:
Zaburzenie (inaczej choroba psychiczna) jest to każda FOBIA.
Zboczenie (inaczej dewiacja) jest to każda FILIA.
Do żadnych z powyższych pojęć NIE należy homoseksualizm, a zatem nie może być zboczeniem, dewiacją, zaburzeniem, ani chorobą psychiczną.
Możesz wierzyć w co chcesz, ale faktów nigdy nie zmienisz i to mnie ciągle bawi :D

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

Idź już spać psychopato bo będziesz

ocenił(a) film na 9
przemoo83

Nadal czekam na odpowiedzi, albo na jakiś Twój argument, logiczna teoria, bo o dowodzie to wątpię że masz.

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

I tak na przyszłość to nie rozpisuj się tak obszernie, pisałem ci to już parę dni temu że nawet tego nie czytam więc szkoda twojego czasu a widzę siedzisz od rana do nocy i tylko czekasz by móc coś do mnie napisać

ocenił(a) film na 9
przemoo83

Skoro piszesz komentarze, podając SWOJE opinie innym, a odrzucasz (ignorujesz) czyjeś komentarze to pokazuje że jesteś trollem.
Ty masz swoje zdanie na dany temat, okej, ale podaj argument, logiczną teorią, albo dowód na jego poparcie, ja mam swoje zdanie i podałem Tobie masę linków i definicje potwierdzające że to Ty nie masz racji.

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

Słuchaj cwo*ku żyjesz w Polsce i choć byś się zes*rał i jak miał sprany mózg to u nas w kraju funkcjonują ośrodki, które oferują leczenie z homoseksualizmu, jeśli jesteś homo to dla mnie jesteś nikim i jedyne co ci zostaje to iść na marsz a w realu gdybyś siedział ze mną przy piwie to dostał byś po prostu po mordzie! Idź sobie zwał czy co tam homosie robią i daj ludzia żyć, nie waruj od rana do nocy bo jak dla mnie temat zamknięty, czy ty mnie rozumieć?!

ocenił(a) film na 5
przemoo83

Przyjedź na piwo homosiu to wybije ci to z głowy i zafunduje darmowa terapię...

ocenił(a) film na 5
przemoo83

I to masz argument nie do obalenia

ocenił(a) film na 5
przemoo83

Zapamiętaj du*pa jest do sr*ania!

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

Jeszcze taki cytat na dobranoc "Dewiacja homoseksualna – bo bez wątpienia jest to dewiacja, czyli odchylenie od normalnego popędu seksualnego prowadzącego do prokreacji – znana była od starożytności. Jak to dewiacja, wzbudzała zawsze u normalnych ludzi różne uczucia od delikatnego zniesmaczenia do zwykłego wstrętu. Różne były także reakcje oficjalne na przejawy homoseksualizmu – od penalizacji, czyli karania (w islamie do dziś gejów karze się śmiercią) do tolerowania i ignorowania.



Jednak sankcja moralna czy społeczna zawsze była wobec gejów negatywna. Homoseksualiści wzbudzali już to litość, już to wstręt, nigdy nie byli powszechnie akceptowani. I – wbrew gejowskiej propagandzie – nie wynikało to z przesłanek religijnych, choć w każdej ze znanych naszej cywilizacji religii homoseksualizm jest potępiany. Niechęć do gejów wypływa – co jest oczywiste – z samych biologicznych uwarunkowań, czyli mówiąc wprost leży w ludzkiej naturze. Tak samo jak niechęć czy negatywne postrzeganie wszelkich odchyleń od normy. Takiej niechęci doświadczają ludzie dotknięci np. znacznymi defektami urody, szpetni, garbaci, rażąco niscy czy nadmiernie wysocy. Kultura nakazuje nie wyśmiewać się z kogoś garbatego, ale nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie uważał kogoś dotkniętego kalectwem za normalnego. Nikt też nie chce sam być garbatym i gdyby – dajmy na to szkoła wprowadziła jakieś próby przerobienia dzieci na garbatych – każdy rodzic by protestował"

A argument jak chcesz to: jak jesteś homosiem i poso*wasz swojego kumpla (serio aż ciężko się to pisze) to nie czujesz że coś jest nie tak? Że coś anatomicznie nie pasuję?

I serio możesz sobie pisać co tam chcesz bo ped*aly w dzisiejszych czasach wywalczyli cosbie jakieś tam prawo głosu ale nic to nie zmieni boś chory psychopata

ocenił(a) film na 9
przemoo83

,u nas w kraju funkcjonują ośrodki, które oferują leczenie z homoseksualizmu" nie ma ani jednego przypadku wyleczenia z JAKIEGOKOLWIEK popędu seksualnego.
Gdyby takowy ,,lek" istniał, to działałby na każdy popęd w tym homoseksualizm, heteroseksualizm czy pedofilie.
(nie licząc lobotomii to nie istnieje takie coś).

,,Dewiacja homoseksualna – bo bez wątpienia jest to dewiacja, czyli odchylenie od normalnego popędu seksualnego prowadzącego do prokreacji,, nie jest dewiacją, dlatego że nauka i technologia się rozwinęli...
Niegdyś ziemia była płaska, ale nauka i technologia obaliły to a jednak do dziś znajdują się ludzie co w to wierzą...

,,jak dla mnie temat zamknięty, czy ty mnie rozumieć?!" tak rozumiem, po prostu wolisz skończyć pisać ze mną, wiedząc że nie jesteś w stanie obalić tego co ja piszę.

,,Przyjedź na piwo homosiu to wybije ci to z głowy i zafunduje darmowa terapię" oo już groźby się pojawiają.
Ciągle potwierdzasz że niejeden gej jest bardziej męski od Ciebie.

,, Zapamiętaj du*pa jest do sr*ania!" to jest TWOJE zdanie, a nie FAKTY.
Idąc Twoim tokiem to ręka nie jest do masturbacji, a jednak wiele zwierząt w tym ludzi do tego stosuję ręce...

,,Niechęć do gejów wypływa – co jest oczywiste – z samych biologicznych uwarunkowań, czyli mówiąc wprost leży w ludzkiej naturze. Tak samo jak niechęć czy negatywne postrzeganie wszelkich odchyleń od normy. Takiej niechęci doświadczają ludzie dotknięci np. znacznymi defektami urody, szpetni, garbaci, rażąco niscy czy nadmiernie wysocy. Kultura nakazuje nie wyśmiewać się z kogoś garbatego, ale nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie uważał kogoś dotkniętego kalectwem za normalnego. " Ty porównujesz kalectwo, choroby z orientacją seksualną? mieszają Ci się tematy i to bardzo.
Jeżeli homoseksualizm jest wśród chorób, kalectwu, upośledzeniu, niepełnosprawności to powinni mieć jakieś renty, ułatwienia w szkołach/pracy, a jakoś tak nie ma, hmm...

Homoseksualizm jest normą, tak samo jak heteroseksualizm... tego nie da się zmienić :)

,,Nikt też nie chce sam być garbatym i gdyby – dajmy na to szkoła wprowadziła jakieś próby przerobienia dzieci na garbatych – każdy rodzic by protestował" co ma bycie garbatym z popędem seksualnym? garbatość można nabyć od urodzenia, wychowania, albo losu np. wypadek, a homoseksualizm jak każdą inną orientacje seksualną.

,,I serio możesz sobie pisać co tam chcesz bo ped*aly w dzisiejszych czasach wywalczyli cosbie jakieś tam prawo głosu ale nic to nie zmieni boś chory psychopata" piszę to co jest prawdą, której nadal nie obaliłeś i jedynie sprawiasz mi przyjemność.

Ciągle posługujesz się obraźliwymi i niepoprawnymi słowami, a to już zapewnia że nie zachwycasz inteligencją, a groźby i zmiany tematu pokazują Twój brak kultury (złe wychowanie).

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

pamietaj du*pa sie sra :) bo do tego jest stworzona!

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

Haha kur*wa jeszcze rentę mu dać bo lubi wbijać fu*jarę tam gdzie nie trzeba haha nieźle

Wypowiedź która ci przytoczyłem to była wypowiedź znanego lekarza nie jakieś tam widzi mi się homosia który chce rentke bo jest homosiem poza tym ty tu nic nie obalasz jak to twierdzisz tylko ukazujesz swój debilizm, zyjesz w społeczeństwie gdzie 99% populacji to hetero i albo się dostosuj albo ku*rw*a jedz na bezludną wyspę i tam zapinaj ziomka w pupę

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

serio kur*a jakim trzeba byc zrytym by pisac ktorys dzien z kolei a chciec jakichs tam dowodow itd. jak nawet prawo w polsce zabrania zwiazkow peda*lskich

wiec o czym chcesz ze mna popisac?

- du*pa jest do srania
- 99% spoleczenstwa to hetero i zwiazki homosiow u nas w kraju sa nieakceptowalne
- prawo zakazuje
- naukowo udowodniono ze takie osoby to osoby z zaburzeniami psychicznymi
- nie mozesz miec dzieci a to glowny warunek dlaczeog wchodzimy w zwiazki
- religia zabrania

i tak homosiu moge ci tu pol dnia fakty podawac!

a ty zakumaj tylko jedno DUP*A JEST DO SRA*NIA!!!

ocenił(a) film na 9
przemoo83

,,pamietaj du*pa sie sra :) bo do tego jest stworzona!" to jest Twoje zdanie do czego stosujesz daną część ciała, ale obaliłem Twój argument tym że wiele istnień stosuje ręce / dłoń do masturbacji, a do tego przecież nie służy...

,,- 99% spoleczenstwa to hetero i zwiazki homosiow u nas w kraju sa nieakceptowalne" homoseksualizm stanowi około 15-10% populacji ssaków, biseksualizm trudniej określić.
W Polsce homo/biseksualizm jest akceptowalny, mają niemal równe prawa poza małżeństwem, ale to kwestia czasu i się zmieni.

,,- prawo zakazuje" tak, ale w kilku państwach, nie u nas.

,,- naukowo udowodniono ze takie osoby to osoby z zaburzeniami psychicznymi" nie ma żadnych na to dowodów, a podałem Tobie sporo linków potwierdzających że ciągle nie masz racji.
Ignorujesz że ktoś ma inne zdanie i nawet podając Tobie dowody, odrzucasz je, tak samo robią płaskoziemcy, antyszczepionkowcy itd.

,,- nie mozesz miec dzieci a to glowny warunek dlaczeog wchodzimy w zwiazki" osoby biseksualne i aseksualne mogą mieć swoje naturalne dzieci, a osoby homoseksualne mogą adoptować dzieci, które straciły rodziców.
W naturze u niektórych zwierząt homoseksualnych zdarzają się ,,adopcje" innych zwierząt.

,,- religia zabrania" religia to ludzkie dzieło, zacofane i to bardzo.
Zabrania też masturbacji, przeklinania, obrażania a Ty dwie rzeczy z tych powyższych zrobiłeś piszcząc ze mną.
Biblia i inne księgi nie są wiarygodnym źródłem informacji, oraz w ogóle nie wyprzedzają czasów w których zostały napisane.

Nic nie obaliłeś co napisałem :)
Dalej próbujesz zaprzeczyć faktom, ale coś Ci nie wychodzi.

,,Wypowiedź która ci przytoczyłem to była wypowiedź znanego lekarza" kogo? dr.Oetkera?
są lekarze TWIERDZĄCY że istnieje lek na każdy wirus, a szczepionki powodują autyzm.

,,jedz na bezludną wyspę i tam zapinaj ziomka w pupę" gdyby stworzyć wyspę na której są tylko osoby homoseksualne, to zdziwię Cię ale wyspa nigdy by się nie ,,wyludniła" bo ciągle na nią przyjeżdżali kolejni homoseksualiści.

Dalej czekam na jakiś Twój argument przeciwko moim :)

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

widzisz i twoje wypowiedzi tylko uswiadamiaja mnie w tym zes jest chory :)

czlowkiek ci konkrety pisze a ty napiszesz jedno magizne zdanie "dalej nic nie obaliles" i myslisz ze jestes madry :)

koncze z toba...

pamietaj, dup*a jest do sra*nia!!! tyle FAKT NIEPODWAZALNY!

ocenił(a) film na 9
przemoo83

,,pamietaj, dup*a jest do sra*nia!!! tyle FAKT NIEPODWAZALNY!" podaj mi linki do poparcia swojego zdania, podaj poprawne definicje słów.
Obaliłem Twoje zdanie dzięki logice.
Np. takiej:

Nie ma żadnej agencji naukowej, która poda różnice między homo, a heteroseksualizmem, więc nie można jednego traktować inaczej od drugiego.
To tak samo jakby traktować pedofilie inaczej niż nekrofilie, oba popędy są dewiacjami/zboczeniami (te z końcówką filia).

Wszystko co występuje w naturze jest naturalne - normalne.

Podajesz swoje ,,dowody" np. religijne, a sam przeczysz religii.

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

chlopie nie gadamy o mnie wiec ja moge przeczyc byle czemu, nigdzie nie napisalem ci ze jestem religijny itd. dalem ci argument ktorego nie mozesz obalic, chociaz w suime ty jak ten baran z klapkami na oczach obalasz wszystko jednym zdaniem :) i nie wazne co bym ci baranie powiedzial/napisal to ty dalej swoje...

w naturze homo wystepuje? bardzo ciekawe :) poza tym nie porównuj natury do czlowieka bo to mnie rozni od psa ze nie rzucam sie jak pies na czyjas noge i jej nie posow*am!

powiedzialem ci twoja CHORA DEWIACJA jest niezgodna z polskim prawem i tyle na temat po uja dalej dyskutujesz? 99% spoleczenstwa to hetero a tacy jak ty sa tepieni wiec proponuje bezludna wyspe

gdybys sie wczytal w to co pisze to juz bys to dawno zaskoczyl psychopato!

ocenił(a) film na 9
przemoo83

Międzynarodowa Statystyczna Klasyfikacja Chorób i Problemów Zdrowotnych wymienia trzy typy zaburzeń orientacji seksualnej.

-Zaburzenia dojrzewania płciowego
-Orientacja seksualna niezgodna z ego
-Zaburzenie związków seksualnych

Statystycznie w aktualnych czasach gej jest bardziej męski niż mężczyzna heteroseksualny, a czemu?
Geje są przeważnie kutluralni, oczekują tolerancji - akceptacji, a więc sami są tak samo nastawieni do każdego, do póki ten ktoś nie wpłynie na nich negatywnie,
dbają o siebie, przez co szansa na smród, tłuste włosy, albo wszy czy łópież jest bardzo mała.
Szansa na to aby gej kogoś zaatakował czy okradł, jest niemal zerowa, a czemu?
Po co ma atakować skoro sam przeciętny gej chwali pokój, wolność, kulturę, a więc nie zacznie bójki.
Czemu nie okradnie, a bo zapewne posiada znacznie lepszej firmy ubrania, telefon, słuchawki czy inne rzeczy, więc po co mu czyjeś.

Jak chcesz, to teraz temat bardziej powiązany z religią:

Biblia, testament to ludzkie dzieła, nie boga.
Ludzkość wymyśliła ogromną ilość bogów, nie bogowie ludzi.
Skoro bóg stworzył świat - naturę, a w naturze wystęuje homoseksualizm, czemu nie da się go wyleczyć? przez tego ,,twojego" boga niewinni ludzie cierpią, bo powstali homo.
Jest grzechem tylko skuli tamtych czasów, wierzeń, hipotez.
Kiedyś karano jak się znało zbyt wiele, bo uważano to jako czary, magie.
Niegdyś karano za opętanie, a wiele osób miało wtedy padaczkę, lecz tego jeszcze nie znano.
Adam i Ewa to mieli dzieci, a ich dzieci jak się rozmnażały? według teorii wiary, pierwszy powstał mężczyzna, tak więc wytłumacz czemu mężczyźni mają sutki oraz łagiewkę sterczową? (to taka pozostałość po waginie, tak, każdy z mężczyzn był do 8 tygodnia płci żeńskiej i to są pozostałości)
Wolisz wierzyć w boga - trójce świętą która składa się z trzech OSÓB, w tym z ducha świętego który jest niematerialną istotą wieczną, więc nie może być osobą. Każda wiara ma sporo sporo absurdów które same są potwierdzeniem, że wiara to wymysł ludzki.
Według biblii i wiary jaką wyznajesz, nie ma nic na temat tego że człowiek i szympans mieli wspólnego przodka, o tym że mężczyzna do ósmego tygodnia życia w brzuchu mamy jest płci żeńskiej.
Niegdyś często były słuchy o opętaniach, lecz z rozwojem medycyny jakoś umilkły, przypadek? Zanim odkryto padaczkę to uznawano ją jako opętanie.
Sodomia i Gomora czy potop też zostały obalone, nie mają logicznych teorii na istnienie, a co dopiero dowody.

Co na to Biblia (Slowo Boze)?! Cytat:
„Czy chrześcijanie nie powinni traktować z szacunkiem wszystkich ludzi, bez względu na ich orientację seksualną?”
„Oczywiście, że tak. W Biblii czytamy: ‚Szanujcie ludzi wszelkiego pokroju’ (1 Piotra 2:17). A zatem chrześcijanie nie są homofobami. Odnoszą się życzliwie do wszystkich, nie wyłączając gejów” (Mateusza 7:12).
„Co na temat homoseksualizmu mówi Biblia?”
„Z Księgi tej jasno wynika, że Bóg pozwolił na stosunki seksualne jedynie mężczyzny z kobietą, i to wyłącznie w obrębie małżeństwa (Rodzaju 1:27, 28; Kapłańska 18:22; Przysłów 5:18, 19). Potępiona w Biblii rozpusta dotyczy zarówno kontaktów homoseksualnych, jak i pozamałżeńskich kontaktów heteroseksualnych” (Galatów 5:19-21)
„Czyż Jezus nie głosił tolerancji? Czy w takim razie chrześcijanie nie powinni mieć liberalnego stanowiska w sprawie homoseksualizmu?”
„Jezus nie mówił swym naśladowcom, że mogą zaakceptować dowolny styl życia. Uczył, że droga do zbawienia jest otwarta dla każdego, ‚kto w niego wierzy’ (Jana 3:16). Okazywanie wiary w Jezusa polega między innymi na trzymaniu się Bożych praw moralnych, które zabraniają pewnych zachowań, łącznie z homoseksualizmem” (Rzymian 1:26, 27).
Biblia nie żąda od ludzi zbyt wiele ani nie propaguje uprzedzeń. Po prostu tym, którzy odczuwają pociąg do tej samej płci, jak również tym, którzy odczuwają pociąg do płci przeciwnej, stawia identyczne wymaganie „uciekajcie od rozpusty” (1 Koryntian 6:18). (1 Koryntian 6:9, 10)."

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

no i po co mi to piszesz?

du*pa jest do sra*nia i to masz fakt nie do podważenia/obalenia - tak ze belkot zatrzymaj dla takich jak ty!

ocenił(a) film na 9
przemoo83

Pisze to Tobie, bo może zmądrzejesz.
Obaliłem Twoje zdanie co do pupci, tłumacząc Tobie do czego służy dłoń, a do czego ją ktoś stosuje.

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

nic czlowieku nie obaliles haha :D

jedynie pokazales ze jakis pierdo*lniety jestes bo czlowiek prawie od tygodnia ci pisze zebys swoje fanaberie koniowi tlumaczyl a ty jak poj*eb mi po tym telefonie migasz i migasz!

skoro tak obalasz to obal mi tezy prawa i sra*nia co? d*upa jest do sra*nia powtarzam ci chyba po raz 10ty a prawo mowi jasno, a wiesz co mowi? WYPIERDA*LAJ zboku :)

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

kur*wa a w necie cepie to mozesz znajsc byle co - nie wszystko jest prawda :) naucz sie rozrozniac prawde od fikcji bo jak mi mowisz ze homo jest zgodne z religia to sorry ale ja wychodze!

ocenił(a) film na 9
przemoo83

Dlatego posługuję się czymś takim jak:
Sprawdzanie informacji z RÓŻNYCH źródeł, posługuje się też słownikami, ale do tego linku Ci nie dam.
Ty za to nic mi nie podałeś poza swojego zdania, ja dałem Tobie swoje zdanie, argumenty, logiczne teorie i dowody.

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

haha jeb*lem i sie tarzam :) gej bardziej meski od hetero hahahhaha you make my day

ocenił(a) film na 9
przemoo83

No widzisz, pojęcie ,,bycie męskim" zmienia się co do czasów.
Ale widzę że Twoja wiedza jest bardzo zacofana i odrzuca nowości, a tym bardziej fakty.

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

jeszcze odnosnie bilbii poj*ebie to nie przerabiaj ja pod siebie i tobie podobnym bo jakos patrze zje*bolu i nic takiego w biblii nie ma co ty mi tu piszesz :)

tu masz wersy ktore przytoczyles:
https://wol.jw.org/pl/wol/b/r12/lp-p/nwtsty/60/2#study=discover&v=60:2:17

i serio idz sie pier*dol*nij w pusty leb

swoja droga to wrzucasz mi niby cytat (przerobiony) ze biblia dopuszcza a za chwile piszesz ze jednak potepia haha

serio you make my day :)

i tak jak mowie spier*dalaj idz koniowi tlumacz nie migaj mi po tym telefonie bo serio ja sobie pisze i sie z tego smieje a ty tylko udowadniasz jaki jestes pie*rdol*niety :)

ocenił(a) film na 9
przemoo83

Biblia, koran i inne księgi mają sporo błędów, są nielogiczne i sprzeczne same w sobie, a ja podałem te cytaty potwierdzając że Ty nie masz racji, oraz biblia nie jest wiarygodnym źródłem informacji.

Ja się śmieje z Twojego ujemnego iloczynu inteligencji, bo nadal nie zaprzeczyłeś żadnym z moich argumentów, a co dopiero dowodów :)

Nie ma czegoś takiego jak ,,pedaIska".
Przeklinasz, używasz niepoprawnych słów, zaprzeczasz faktom, nie odpowiadasz na pytania, kłamiesz, wniosek więc nasuwa się sam.
Jesteś trollem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones