PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=417605}

Opowieści na dobranoc

Bedtime Stories
6,7 47 198
ocen
6,7 10 1 47198
Opowieści na dobranoc
powrót do forum filmu Opowieści na dobranoc

Hahaha świetna komedia ostatnio uśmiałem się tak tylko na "Co Z Tym Bobem?" Najlepsze są tekstu z Wyłupkiem (Polski dubbing) np. "Ma gały jak u konia", "mistrz breakdance" czy dziwnooki :). Ogólnie cudowna komedia ale w końcu to film z udziałem Adama Sandlera więc wiadomo czego się można spodziewać. Moja ocena to 8/10 bo dawno się tak nie uśmiałem Wyłupek i jego gały rządzą! :)

Ps. Ten dzwonek w komórce miał świetny :)

ocenił(a) film na 10
Rorschach_

Hah mi się też podobał :) fajne było jak Skeeter z Mickeyem siedzieli w
kuchni i ten tekst(Mickey mówi): "To pozytywna wizualizacja, czytałem o tym
książkę. (Wzrok Skeetera) Czytałem okładkę. (wzrok Skeetera ;d) Nie umiem
czytać" i wtedy śmiech Wyłupka :D a Mickey na to: "Zamknij się Wyłupek! A
ja mam przeciwstawne palce. Co ty na to?" i się Wyłupek zamknął. Hahaha ;d
uwielbiam ten fragment!! ^^

ocenił(a) film na 8
NoName_666

W ogóle ten koleś był niezły "stany lękowe podczas snu" haha :) Później Wyłupek miał taki sam fryc jak on :)

ocenił(a) film na 10
Rorschach_

Taaak! Ten facet był najlepszy! te jego teksty...^^ A polski dubbing
rozwala! :D

NoName_666

Ten moment który opisujesz NoName był the best :D

ocenił(a) film na 8
NoName_666

Tak to było najlepsze ;DD

Rorschach_

Zgadzam się z Wami w 100%. Film bardzo, ale to bardzo śmieszny... Albo jak Skeeter rzuca frytkami w Mickey'a, a On odpowiada, że jest to dobre dla pielęgnacji twarzy xD

Newbie

Właśnie, ktoś może wie skąd można wziąć taki dzwonek? bardzo chciał bym go mieć w mojej komórce xD

ocenił(a) film na 10
maclaren_gtrm

dokładnieeee.... skąd go wziąć??? :D

użytkownik usunięty
Rorschach_

mnie jeszcze rozbawiło, jak opowiadał bajkę i mówił, że Złota Rączka zamieszkał w wielki trampku, dostał na twarzy nagniotku i dał nura w fosę, gdzie zjadły go krokodyle. :))

użytkownik usunięty

jeszcze rozbawiły mnie tytuły książek: Tęczowy aligator ratuje krainę deszczu, ekologiczna wiewiórka dostaje rowerek :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones