PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=417605}

Opowieści na dobranoc

Bedtime Stories
6,7 47 189
ocen
6,7 10 1 47189
Opowieści na dobranoc
powrót do forum filmu Opowieści na dobranoc

Polski dubbing

ocenił(a) film na 2

Polski dubbing, choć na co dzień dobry, tutaj zupełnie spieprzył film. Od bardzo dawna nie
słyszałem tak złego dubbingu.

miryjur

Zgadzam się.

ocenił(a) film na 7
miryjur

Na co dzień dobry? hahaha, od kiedy polski dubbing jest na co dzień dobry? POLSKI DUBBING WE WSZYSTKICH FILMACH (i niektórych bajkach) JEST BEZNADZIEJNY !!!

ocenił(a) film na 2
Kamikadze32

Uwielbiam, gdy ktoś generalizuje z włączonym Caps Lockiem. Można wtedy rozsiąść się wygodnie i popatrzeć jak ktoś rozsiewa FURIĘ!!!

miryjur

Zgadzam się w zupełności, nie mogłam ścierpieć filmu w polskiej wersji językowej...
Kamikadze - polski dubbing nie jest wcale aż tak zły - weźmy choćby za przykład shreka;)

galcia147

dokładnie, polskie dubbingi do filmów animowanych są dobre, natomiast do fabularnych, moim zdaniem, nie sprawdzają się...

ocenił(a) film na 6
Kamikadze32

ogolnie dubbing jest zawsze gorszy od lektora, wprowadza sztucznosc

ocenił(a) film na 7
miryjur

Moim zdaniem nie było aż tak źle.

ocenił(a) film na 8
miryjur

W filmach fabularnych, Polski (czy jakikolwiek inny) Dubbing zawsze brzmi tragicznie :/ Filmy animowane to co innego, tutaj dubbing jest jak najbardziej OK.

miryjur

Dokładnie, beznadziejne teksty + ten irytujący aktorzyna podkładający głos pod postać Sandlera.
Nie da się tego ogladać ;/

ocenił(a) film na 7
hirosaka

Wy się módlcie lepiej ... gdzieś czytałem że Avengers ma być w dubbingu .... Przecież to będzie grzech .

ocenił(a) film na 8
hirosaka

Piotr Adamczyk? marny aktorzyna? ok

ocenił(a) film na 8
miryjur

ja w ogóle nie cierpię oglądać filmów z polskim dubbingiem, który wszystko psuje.

ocenił(a) film na 7
migotkam

bitch please! ja wogóle nie oglądam filmów z dubbingiem

Heller1304

Każdy post od małej litery, jakby pisał znerwicowany erotoman. Bi... please...co za odzywki. Dzieciaczek, co ocenia innych.

ocenił(a) film na 7
Mowiacy_do_reki

okieeeej nic innego już nie mogłeś wymyślić ? już ci mózg odmawia posłuszeństwa xD

Heller1304

okieeej...haha, co za dzieciuch. Wiem, że ci to trudno zrzoumieć, bo twój mózg nigdy ciebie nie słuchał. To i tak lepsze niż żałosne łażenie za kimś po filmwebie. Mam polew z twojego szału.
Xd haha

ocenił(a) film na 7
Mowiacy_do_reki

sorry ty juz chyba masz wylew w mózgu haha

Heller1304

Totalna dziecinada. Ten post miał ruszyć? Chyba teraz masz taktykę zrobienia z siebie psychola. Chory człowiek, trzeba współczuć, a nie tępić. Ciekawe. Realizuj dalej taktykę. Wylew mózgu...

ocenił(a) film na 7
Mowiacy_do_reki

Tak próbuje ci wcisnąć twoje żałosne taktyki od A do Z ale chyba jesteś na to niedojrzały ;x

Heller1304

Wow, co za tekst. I tak ja mam satysfakcję, bo teraz cały czas zdania rozpoczynasz od wielkiej litery.
Moja żałosna taktyka? Wyśmiewania towich debi... postów? Wielkie.
Nawet od A do Z.

ocenił(a) film na 7
Mowiacy_do_reki

Weź wyjdź stąd

Heller1304

Yupi. Totalny szał.

ocenił(a) film na 7
Mowiacy_do_reki

Yupi? żałosne nawet jak na takiego hejtera jak ty ;/

Heller1304

To jest poprostu radość z twojego postu, w którym wymiękłeś. Czysta radość. Choć od dawna mam ubaw z twojej frustracji. Żałosne jest ;x;x/ Hejeterem jesteś ty. Nie smutaj.

ocenił(a) film na 7
Mowiacy_do_reki

Nie smutam urzeczywistniam fakty xD

Heller1304

Oj, biedaku, ale defensywa.

ocenił(a) film na 7
Mowiacy_do_reki

Oj hejterze hejterze teraz próbujesz nową taktykę z biedakami hmm? ;x

Heller1304

Hahaha, to żeś mnie rozbawił. ;x;x;

miryjur

Filmik całkiem przyjemny ale polacy za co się zabiorą to spiepszą i to właśnie zrobili wciskając tu ten żenujący dubbing.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones