PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285624}

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
6,8 127 053
oceny
6,8 10 1 127053
5,2 12
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Książę Kaspian
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

Co sądzicie o wątku miłosnym Zuzanny i Kaspiana?Dla mnie jest on super.Podacie mi linki na blogi lub inne strony na których osoby piszą dalsze losy miłości Zuzanny i Kaspiana.Prosze o jak najwięcej

ocenił(a) film na 9
paulinka12498

Mi to obojętne bo w książce nie było, może być ale nie musiał...

paulinka12498

A mi się podobał, nawet bardzo. Książka jest wyprana ze wszelkich emocji, a tutaj mamy ich wystarczającą ilość. Jak dla mnie na plus.

paulinka12498

Już podkoniec filmu myślałam pocałują się i jak ta w bajkach bywa będą żyli długo i szczesliwie a tu ...........nic! Najgorsze jest to że w trzeciej części ekranizowanej Narmi ,Zuzanna i Piotr nie przenieśli się i nie może byĆ happy end-u bo są za starzy (a nawiasem mówiąc nikt nie jest za stary na przygode i to co zrobili było głupie ) To oczywiście moje zdanie i ktoś może się z nim nie zgadzaĆ.

ocenił(a) film na 10
pinkcasso

ja się z Tobą zgadzam - ten tekst Aslana, że nauczyli się już w Narni wszystkiego... Bez sensu :/

pinkcasso

Nie to, co zrobili (oni), ale to, co zrobił C.S. Lewis, jeśli już. To autor książki zadecydował, że Piotr i Zuzanna w "Księciu Kaspianie" żegnają się z Narnią. A wątek między Kaspianem i Zuzanną dla mnie nie do przyjęcia (lubię, gdy film w pewnych kwestiach zgadza się z książką). Według książek Kaspian ożenił się z córką Ramandu, którą spotkał podczas wyprawy Wędrowcem do Świtu.

nieztejepoki








Po pierwsze to zawsze mogli zrobiĆ inaczej i nikomu raczej by nie zaszkodziło.
Jeżeli chodzi o zmiany jestem zdania ,że jeżeli scenażysta nie umie czegoś ciekawego napisaĆ to ,niech ''ściąga" z dobej książki czy też czego kolwiek ,a jeżeli umnie niech zrobi tak żeby każdy był oczarowany filmem.
Po drugie no dobrze mógłby Kaspian nie byĆ z Zuzanną wystarczyło by gdyby jednk był z tą córką Ramandu co kolwiek co by było lekko romantyczne jak na przykład Książe Persji- Piaski Czasu delikatnie romantyczne a wątek należycie urozmaicony. To moje zdanie (jak już zresztą pisałam)

ocenił(a) film na 8
pinkcasso

jeżeli film jest robiony na podstawie książki to raczej jego treść powinna się zgadzać. Według mnie nie potrzebnie zrobili ten wątek miłosny Kaspiana z Zuzanną, ponieważ nie ma on żadnej przyszłości.

freecopy

(no właśnie o to ,że nie ma przyszłości mi chodzi)

pinkcasso

A mnie zastanawia czemu wszystkie "ć" piszesz Caps-Lockiem ;D

użytkownik usunięty
pinkcasso

chyba nie rozumiesz co Aslan miał na mysli. Polecam przeczytanie książki, może lepiej zrozumiesz o co chodzi z byciem "za starym" na Narnię.

ja pisze o tym co widziałam na filmie a nie o tym co w książce.

pinkcasso

A ja kiedy od razu zobaczyłam Zuzannę i Kaspiana to wiedziałam ,że coś się święci. :D Oni się na siebie tak patrzyli. Cieszę się ,że wymyślili ten wątek. Kiedy wychoddzilam z kina bylam bardzo nieszczesliwa ze nie byli razem. Ale i tak mnie sie bardzo podobalo :D

to chyba ty nie rozumiesz co aslan miał na mysli....w ksiązce wszystko jest napisane.

ocenił(a) film na 5
chofnarnia

Problem w tym, że filmy powinno kręcić się tak, żeby nawet ludzie którzy nie czytali książki na podstawie której je kręcą wiedzieli o co chodzi.

ocenił(a) film na 10
pinkcasso

Taa.. jak niektórzy z was ja również żałuje,że Zuzanna opuszcza Narnię na zawsze.Według mnie dalsze losy opowieści z Narni bez głównej 4 nie podobają mi się tak jak pierwsze dwie częsci.Szczerze mówiąc nie oglądam i nie czytam dalszych opowieści ponieważ nie ma to dla mnie sensu.Wątek miłosny między Zuzanną i Kaspianem wzruszył mnie i nie moge o nim zapomnieć. Pozdrawiam wszystkich którzy myślą podobnie jak ja i równierz tych którzy zeszchieli skomentować moja wypowieć.Wielkie dzięki ;)

ocenił(a) film na 7
paulinka12498

Zgadzam się. W książce czekałam aż coś się między nimi wydarzy. A tu lipa. W filmie od razu widać chemię. I po przeczytaniu 2 części zniechęciłam się, że nie będzie całej 4 rodzeństwa. Nie lubię zmieniania głównych bohaterów.

paulinka12498

A ja krótko i zwięźle: NIE ;)

użytkownik usunięty
paulinka12498

Ten wątek miłosny był po prostu po to żeby zabawić ludzi którzy oglądali film. Ostatnia część Narnii (książkowa) mówi jaki los spotkał Zuzannę a już w czwartej jaki Kaspiana, Zuzanna miała dość przerąbane ale sama była sobie winna, a Kaspian miał rodzinę i umarł tak jak przystało na wielkiego króla :) Wszystkim polecam książkę, część: 1,2,3,4,5,6,7 ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones