PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8413}

Orzeł wylądował

The Eagle Has Landed
7,2 4 958
ocen
7,2 10 1 4958
7,3 3
oceny krytyków
Orzeł wylądował
powrót do forum filmu Orzeł wylądował

sympatycznie mi się znów po wielu latach to oglądało, może trochę niepotrzebnie rozciągnięty, Caine nie udało się pozbyć angielskiej manieryczności w kreowaniu Niemca, ale to naprawdę kawał solidnego kina podpisanego przez fachowego rzemieślnika. Na pewno nie dla wszystkich, mnie znowu się podobało...

tisoc

Rozciagniety to on nie jest. Braklo bardzo duzo watkow z ksiazki i wg mnie niczego wiecej nie mozna bylo pominac bo nie mialoby to sensu.

tisoc

Dość już tych ochów i achów tisocu. Bier ta się do roboty. Bo ja będziesz w koło tylko leniuchował, wylegując się przed telewizorem, to ci orzeł wyląduje przed domem, z którego wysiądą chłopcy z ABW-u w kominiarkach i zrobią z tobą porządek. Wiesz co mam na myśli?
Jeśli nie to cię oświecę.

Shadow_dawnego_ggggggg

chłopie przestań już bredzić....
ok powiem ci więc ci najprostszym tekstem jaki tylko umiem wymyślić i napisać, byś go wreszcie zrozumiał
NIE MAM NAJMIEJSZEJ OCHOTY Z TOBĄ GADAĆ, ZNAJDŹ SOBIE LUDZI NA TWOIM POZIOMIE, KTÓRZY BĘDĄ TO ROBIĆ.
NA MNIE NIE LICZ.
.
.

tisoc

Ale nie chcesz wiedzieć co chłopcy w kominiarkach z tobą zrobią?

tisoc

A DZISIAJ CI URATOWANI PRZEZ SIOSTRĘ Żydzi DOMAGAJĄ SIĘ OD POLSKI 300 MILIARDÓW DOLARÓW ZA tzw. MIENIE BEZSPADKOWE !

https://kobieta.interia.pl/zycie-i-styl/news-ewa-noiszewska-siostra-ktora-ratowa la-zydow,nId,3259876

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones