PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794006}
4,7 2 801
ocen
4,7 10 1 2801
5,6 21
ocen krytyków
Orzeł. Ostatni patrol
powrót do forum filmu Orzeł. Ostatni patrol

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 9

Świetny film. Forma i zdjęcia tworzą klaustrobiczny nastrój łodzi podwodnej. Wstrzymujesz oddech, czujesz, że tam jesteś z nimi. To nie jest film bitewny w stylu Ameryki, stąd niepochlebne oceny. Scenariusz pisany życiem. Pokazuje ludzki strach, odpowiedzialność bez patosu.

Pani_Klientka

założyłaś/łeś konto aby dać 9 . żałosne.

ocenił(a) film na 9
Marek84

Ja mam tę samą ocenę, oceniłem 736 filmów, w tym będzie ok. 6-7 z tego festiwalu, a mam takie same odczucia. Pozdrawiam. Może nie każdy musi mieć tę samo zdanie, ja również szanuję krytykę, fajnie spotkać się w tak przeciwstawnych miejscach z ludźmi, dla każdego coś miłego.

Pani_Klientka

Sądzę, że nikt nie będzie w nim szukać bitewnego stylu Ameryki, a raczej genialnego podejścia Petersena. Czy znajdzie choć trochę?

ocenił(a) film na 9
Leszy2

Nie ma takiej potrzeby, tak myślę. Po co kolejny film tak samo zrobiony.
Jak w malarstwie, każdy maluje swoim stylem, Ekspresjonista przywali grubą krechą, impresjonista wzbudzi inne emocje, inną metodą. Takie moje skromne zdanie. Sposób filmowania w Orle bardzo mi się podobał, zwłaszcza w połączeniu z trafioną muzyką.

ocenił(a) film na 10
Pani_Klientka

Nagonka na ten i każdy inny film, opowiadający o historii Rzeczpospolitej jest świadectwem do czego doprowadziły polskojęzyczne media. Niektórzy krytykują, wręcz nienawidzą, gdy tylko widzą flagę biało - czerwoną i orła w koronie. To jest chore i nigdzie tego nie ma poza Polską. Okazuje się, że wcale nie potrzeba wojska, żeby podbić nasz kraj, wystarczą media, które wyhodują masy ojkofobów i pożytecznych idiotów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones