PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011887}
5,4 16 103
oceny
5,4 10 1 16103
6,0 20
ocen krytyków
Ostatnia wieczerza
powrót do forum filmu Ostatnia wieczerza

I nie ma się co czepiać. Podszedłem do niego na spokojnie beż uprzedzeń co do polskich horrorów. Szczerze powiem mnie zaciekawił. Podobał mi się

ocenił(a) film na 8
carmelek04

Zgadzam się. Nie spodziewałam się tak dobrego filmu. Naprawdę jest na poziomie. Trochę ten "nieudany rytuał" mnie rozbawił, ale wpasował się później w koncepcję. Moja ulubiona kategoria horrorów. Powinniśmy chwalić, dawać wyższe noty takim filmom, bo jak nie, to będą kręcić ciągle takie szmiry jak... no nieważne, wiadomo.
Ps. To moja opinia, fani romansów niech się nie obrażają.

ocenił(a) film na 1
m9onika

Jesli ci sie podobal, to zapisu sie na leczenie, nie czekaj .

ocenił(a) film na 8
Bartek777_3

Hehe, dobra

ocenił(a) film na 6
Bartek777_3

to moze Ty na leczenie sie zapisz, zakladac konto po to zeby wystawic 1 gdzie sens?

ocenił(a) film na 6
Bartek777_3

jesli sie nie znasz to sie nie wypowiadaj na 1 jest twój poziom wiedzy o horrorach

ocenił(a) film na 1
m9onika

Z gustami się nie dyskutuje, ale niestety ten film to gniot, naprawdę słaby.. gra aktorska.. bez komentarza.. na plus sceneria i pomysł.. ale po co zapożyczenia i to w tak tępej firmie, że aż kłuje w oczy.. jednym słowem szkoda czasu.

ocenił(a) film na 6
Radek74

co ty gadasz jaki gniot jaki slaby jest soldiny a ty nie pierdziel smutów

Radek74

to prawda Radek

ocenił(a) film na 8
carmelek04

Mnie również się podobał. W końcu horror w starym, dobrym stylu - i co ważniejsze - polski. Co z tego, że zapożyczenia, odnośniki i mrugnięcie oka do widza na każdym kroku? Tak miało właśnie być. A strona wizualna - chyba jak do tej pory najlepsza, wziąwszy pod uwagę mizerny polski dorobek w tym gatunku.

gracjano2

jakie mrugniecia?

ocenił(a) film na 8
carmelek04

OJ!!!, dawno, dawno nie widziałem tak świetnego, polskiego horroru. Dołączam 8/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones