PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=293878}

Oszukana

Changeling
7,8 189 861
ocen
7,8 10 1 189861
7,1 26
ocen krytyków
Oszukana
powrót do forum filmu Oszukana

Ale ta Angelina

ocenił(a) film na 10

to jest klas aktorka, Eastwood wiedział, że bez niej ten film nie był by tak dobry

ocenił(a) film na 8
Hlasko

Dokładnie. Trzeba jej przyznać ogromny talent aktorski. W moich oczach po tej roli urosła jeszcze bardziej, wczesniej podziwialm ją w "Przerwanej lekcji muzyki". Angelina rządzi!

ocenił(a) film na 9
uncensoredend

Zgadzam się w 100 %. Można powiedzieć, że "Przerwana lekcja muzyki" i "Oszukana" to są jej najlepsze filmy. Niesamowita aktorka !

ocenił(a) film na 8
Shayira

Wydaje mi się, że ludzie patrzą na nią przez pryzmat tego jaka.jest prywatnie albo jak kreują ją media a powinni zobaczyć jak świetną aktorką jest i że to sprawia ze jest wyjątkowa. Bo każdy zna Angelinę z mediów.

ocenił(a) film na 9
uncensoredend

Masz oczywistą rację. Sporo osób twierdzi, że marna z niej aktorka i jest osobą pod publiczkę. A to nieprawda. Jest ciepłą, wrażliwą kobietą i utalentowaną aktorką. No ale niestety : ludzie nie chcą tego dostrzec. Widzą tylko "napompowane usta" i czytają ploty wyssane z palca . . . Jest to przykre i krzywdzące :(

ocenił(a) film na 8
Shayira

Szczerze, ja też wcześniej przed obejrzeniem filmów z jej udziałem nie byłam przekonana co do jej wyjątkowości, pewnie przez kreowany wizerunek przez media czyli skupianie się na skandalikach z przeszłosci itp a powinny skupiać się na tym czym się zajmuje czyli aktorstwie. Ale masa która czerpie wiadomości z plotkarskich stronek nie przekona się do niej wytężając mózg przy oglądając ją w filmie tylko nadal będą wyrabiali opinie na podstawie plotek

ocenił(a) film na 7
Shayira

nie wiem czy jest ciepłą, wrażliwą kobieta, bo jej nie znam osobiście;))

użytkownik usunięty
pauli05

to widac w wywiadach itp

ocenił(a) film na 6

wywiady z gwiazdami Hollywood nie są wiarygodnym źródłem informacji

użytkownik usunięty
Larionov

tak samo jak rozmowy zwyklych ludzi na codzien... ale uwazam, ze w jakims stopniu widac charakter danej gwiazdy

ocenił(a) film na 5
Shayira

Najlepsze filmy? chyba raczej jedyne dobre filmy w jakich wystąpiła :)

Hlasko

nigdy nie byłam fanką Angeliny, raczej omijałam filmy z jej udziałem - nie podobała mi się jej uroda [w sumie nadal mi się nie podoba], gra i ogólnie wrażenie, jakie robiła, nie chodziło wcale o jej usta czy ploty. oczywiście, zawsze podziwiałam jej działalność na rzecz innych, to, jak - teraz z Pittem, a wcześniej sama - pomagała dzieciakom, organizacjom itp., ale do niej nie mogłam się przekonać, chyba tylko w "Przerwanej lekcji muzyki" mnie nei irytowała. "Oszukaną" miałam na płycie od czterech, pięciu lat, ale dopiero dzisiaj, dzięki tvp1 i braku internetu, zmusiłam się do obejrzenia i jestem zachwycona! film sam w sobie jest genialny - fabuła, scenariusz, Eastwood, muzyka itp, itd, ale jestem pod wielkim wrażeniem Jolie. w dodatku wyglądała przepięknie - stylizacja na lata 20, 30 dobrze jej robi, prawdziwa dumna kobieta z klasą! dzięki tej roli chętniej będę sięgać po filmy z jej udziałem. ;))

ocenił(a) film na 7
yootsuu

mam podobne odczucia. Też mnie wielokrotnie irytowała, a może nawet nie tyle ona, co jednostajność ról, jakie sobie dobierała, zwłaszcza w średniawych filmach akcji. Jedyne produkcje, które mi z jej udziałem podeszły to właśnie "Przerwana lekcja muzyki" (rewelacyjna rola) i teraz "Oszukana". Choć ciągle mam nadzieję, że na coś ciekawego z jej udziałem jeszcze natrafię

ocenił(a) film na 9
Lumpi

Jesli jeszcze nie widziałes/as to polecam Cena Odwagi z 2007r (rowniez na faktach) oraz Bez granicy z 2003r, filmy bardzo dobre i tak samo gra aktorska Angeliny moim zdaniem ;)

ocenił(a) film na 7
Hlasko

jedna z niewielu jej dobrych ról, choć tu też były te jej wydęte wary :D

pauli05

jakbyś miała takie duże też byś nie umiała nad nimi panować :p

ocenił(a) film na 6
Hlasko

ponoć Eastwood wybrał ją specjalnie bo uważał, że jej uroda pasuje do epoki

ocenił(a) film na 7
Larionov

nie lubię jej, ale z tym akurat muszę się zgodzić, w typowym dla tamtej epoki stroju skojarzyła mi się od razu z wizerunkiem kobiety tejże epoki

ocenił(a) film na 6
pauli05

a mnie właśnie jej uroda nie pasuje w ogóle do tamtych czasów

Hlasko

To prawda zagrała rewelacyjnie, pierwszy raz widziałam ją tak dobrze grającą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones