PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687346}
5,1 1 832
oceny
5,1 10 1 1832
Outpost 37
powrót do forum filmu Outpost 37

wpadki

ocenił(a) film na 3

1. 6:54 Chcą wejść bramą, gdzie podobno ktoś jest w środku, a łańcuch zamykający bramę wisi tak, jakby ktoś założył go od zewnątrz.
2. 7:41 Wchodzą bramą razem z kamerzystą :D:D:D Się biedak załapał.
3. 7:54 Ponownie kamerzysta się załapał.

ocenił(a) film na 1
malolmalol

Nie, no w ogóle co to za koopa?

malolmalol

Jakbyś nie zauważył w dalszej części filmu kamerzyści wchodzili w skład oddziału, jako dziennikarze.
Nie bierze więc dziw, że w trakcie szturmu sfilmowali się nawzajem.
Mnie również ten fakt w pierwszej chwili zaskoczył,
ale nie musiałem długo czekać na jego wyjaśnienie.

ocenił(a) film na 3
Wyklepaniec

wiem, nie zmienialem pozniej, bo edytowanie wysiadlo

ocenił(a) film na 4
malolmalol

"amunicja do laserów się im skończyła" ha-ha

ocenił(a) film na 6
Chris_Sharma

a co w tym takiego "ha-ha"?

swepper

ha-ha jest ha-ha

ocenił(a) film na 3
swepper

Laser, to się kojarzy, że jest zasilany jakąś energią, ogniwami itp. a amunicja, to pierwsza myśl, że to naboje do zwykłej broni.

ocenił(a) film na 6
malolmalol

to, że coś komuś się kojarzy nie oznacza, że tak jest. Dzisiaj mamy amunicje czołgową a zdecydowanie nie są to naboje, mamy amunicje do śmigłowców bojowych a zdecydowanie nie są do naboje (z wyjątkiem zwykłego działka), jasne jest, że ludzie nie maja pojęcia czym jest broń obcych i czym jest amuniacja (pociskami, ogniwami, może plazmą, a może ciekłym helem), więc uzyają najbardziej ogólnej nazwy. Jeżeli ktoś wytyka takie coś w filmie, jedyne co to oznacza, ze nie mógł znaleźć inny błędów... świadczt to źle o filmie czy źle o krytykującym?

ocenił(a) film na 3
swepper

Bardziej pasuje energia do laserów, niż amunicja. Naboje, to był przykład, chodzi o coś policzalnego, 1 nabój, 1 bomba, 1 rakieta itd. To jest amunicja. Broń konwencjonalna. Z tymi rzeczami kojarzy się ten wyraz od razu, a nie z laserem i jego zasilaniem.

ocenił(a) film na 6
malolmalol

raz piszesz, ze pierwsza myśl to naboje, teraz rozszerzasz już do rakiet i pocisków, reżyser przyjął taką konwencje i już, skoro lasery w wersji bojowej nie istnieją jeszcze w naszych czasach, to każda interpretacja/konwencja jest dobra, wg. ang slownika (przeciez w takim jezyku jest film) ammuniction oznacza "any material, means, weapons, etc., used in any conflict", bardzo latwo zaliczyc w ten sposob energie, plazme, ogniwa czy co tam tak naprawde bylo ladowane do broni obcych do ogolnego pojecia "amunicja"

ocenił(a) film na 3
swepper

Wyjechałeś z czołgami, śmigłowcami, to nawiązałem do pocisków, rakiet. Słownik to suchy przekaz, nie zawsze nawiązuje, np. do odczuć w danej nacji, przenośni itp. itd. Poza tym już mi się nie chce. Napisz coś sobie pod spodem dla swego ego. Ja kończę.

ocenił(a) film na 6
malolmalol

to kończ, masz problem z rozumieniu słownictwa to wyjeżdzasz z odczuciami, słowa mają swoje znaczenia, tym bardziej w armii, gdzie często używa się słów, które mają inne znaczenie w normalnym życiu. A wyjechałem z czołgami, śmigłowcami bo słowo amunicja jest bardzo ogólnym i dotyczy wielu rzeczy, nawet nie mającymi nic współnego z bronią, ale Ty odczuwasz tylko bardzo okrojone znaczenia słów, więc co począć, przyznać Ci racje... amunicja to Twoje odczucie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones