PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298834}

Państwo młodzi: Chuck i Larry

I Now Pronounce You Chuck and Larry
6,6 41 541
ocen
6,6 10 1 41541
5,8 6
ocen krytyków
Państwo młodzi: Chuck i Larry
powrót do forum filmu Państwo młodzi: Chuck i Larry

... biednego i prostgo strazaka, wybieglo stadko rozneglizowanych, bardzo urodziwych panienek (zapatrzonych w niego kochanek). Ot, glupokowata komedia S-F dla wielbicieli Adama. Byc moze sie rozkreca pozniej, ale jak dla mnie szkoda czasu.

ocenił(a) film na 7
Verseau_3

bylo mowione ze byl 'misterem lutego', pozatym bylo tez pokazane jego zdjecie na plakacie strazackim, i to zdjecie typowo dla pan :P
a pozatym film fajny, mozna sie odprezyc a i nie raz sie usmialem ;)
czasem i to jest potrzebne, a to wg mnie jest fajna komedia, nie jakas durna parodia ala '<wstaw dowolne slowo> movie'

Verseau_3

Kolega verseau chyba ma problemy albo może jakieś kompleksy, dlaczego uważasz że biedny strażak nie może mieć stadka wielbicielek(kochanek)?
A jeżeli nie oglądałeś filmu to po wała zakładasz taki post, film był w sumie nawet nie zły ale oceniać go i wogóle jakiś inny film po 15min seansu, jest dla mnie śmieszne.

ocenił(a) film na 3
radek1661

Odpowiedz sobie sam na swoje pytanie. A moze? Moze miec jednoczesnie w mieszkaniu kilkanascie rozneglizowanych dziewczyn? Oczywiscie ja rozumiem, ze to film rozrywkowy, ale chcialem ostrzec osoby, ktore nie sa zainteresowane produkcjami opartymi na fikcji :) Poza tym, nie polemizuje z osobami, ktore: uzywaja slow typu "wal", nie znaja ortografii (piszemy "w ogóle", "niezły") oraz maja przy nicku obrazeczek godny 13-o latka. Nie moj poziom - bez odbioru.

Verseau_3

Współczuję wam obu.. Czy każda wymiana poglądów na temat filmu musi kończyć się wyzywaniem i wytykaniem sobie nawzajem (nie)znajomości zasad pisowni ??
[ Tak nawiasem to zanim się coś napisze to wypadałoby to sprawdzić.. Nie twierdzę że ja jestem nieomylny bo tak nie jest ale większość wypowiedzi staram się pisać poprawnie ]
Co do filmu to Adam może był "biednym i prostym strażakiem" ale gdybyś oglądał cały film to wiedziałbyś, że pozował w jakimś magazynie(lub coś w tym stylu) i dlatego miał tyle panienek :)
Jak dal mnie film jest spoko.. fajna komedyjka, trochę pouczająca ale w dobrym stylu
7,5-8/10

ocenił(a) film na 7
Verseau_3

Roooooooozpierdalają mnie ludzie, którzy nie oglądają filmu, bo coś w nim jest nierealne. To ku*_a amebo nic nie oglądaj i nie czytaj, jak masz tak wąskie horyzonty myślowe, że nie umiesz oderwać się od rzrxywostsoci i zrozumieć, że w filmie nie wszystko musi być z nią zgodne. Żenujące.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones