PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298834}

Państwo młodzi: Chuck i Larry

I Now Pronounce You Chuck and Larry
6,6 41 540
ocen
6,6 10 1 41540
5,8 6
ocen krytyków
Państwo młodzi: Chuck i Larry
powrót do forum filmu Państwo młodzi: Chuck i Larry

a jeszcze jak sa obydwaj przystojni to az milo popatrzec

ocenił(a) film na 3
hdsr32

natomiast ta parodia jest taka sobie , w sumie prostacki humor 5/10

hdsr32

w sumie to masz racje, humor może nie jest najwyższych lotów. Ale to tylko komedia, jest po to aby bawić.
U mnie ma minusa za końcówkę, słodziutką aż do bólu

użytkownik usunięty
hdsr32

film jest żałosny,wymiotować się chce, najgorsza komedia jaką widziałam, raj dla gejów <żal>

hdsr32

hmmm, ja powiem ze milosc w ogole jest wspaniala ;)
no i faktycznie, obaj panowie przystojni, choć ja osobiście gustuje w blondynach. Ale fajny ten blond pysio ...mniam mniam ;)
Skoro jestem przy obsadzie, to dodam ze J. Biel ma super figurkę /normalnie jako baba nienawidzę jej ;) W sumie to nie widziałam jej w zbyt wielu filmach, wiec pewnie nie powinnam się wypowiadać, ale tutaj jakoś tak..średnio wyszła.Super laska, ale ciutkę..drętwa

ocenił(a) film na 3
Mala_29

pisząc o przystojnych panach nie mialem absolutnie na mysli tych dwoch fagasow z filmu bo sa przecietni z urody , a ten Żydek mnie nawet denerwuje - ma brzydkie zabki jak szczurek , piszac o przystojniakach w parze gejowskiej pisalem nie w odniesieniu do nich tylko ogolnie , co do aktorki wystepujacej w tym filmie rzeczywiscie bardzo urodziwa choc takich w stanach pewnie na pęczki jest takich kobiet

hdsr32

wybacz mi ten komentarz, troszke sobie zazartowalam.
Za to ty powaliles mnie, naprawde ;) tymi "fagasami" i "zydkiem z zabkami jak szczurek" . Fajnie napisane;)
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones