PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191327}

Pajęczyna Charlotty

Charlotte's Web
6,4 13 237
ocen
6,4 10 1 13237
Pajęczyna Charlotty
powrót do forum filmu Pajęczyna Charlotty

ryczalam to malo powiedziane..przed chwila ogladalam i mam mokre pczy..strasznie mnie poruszyloo ;(

ocenił(a) film na 8
Koszmarxd

cudowny film o kolei życia i nieuniknionej śmierci ... Zostanie po nas tylko to co uczyniliśmy z MIŁOŚCI. Pamiętajmy o tym w Nowym Roku.

ocenił(a) film na 10
Koszmarxd

miałem to samo. odpaliłem TVN bo nudy a tutaj proszę bardzo fajny film. wzruszający. gorąco polecam

Shodan155

Ja tak samo, myślałem ech kolejny nudny familijny film, a po kilku minutach bardzo się zdziwiłem. Piękny i wzruszający obraz o przyjaźni i nie tylko...

ocenił(a) film na 10
bartez13_17

dokładnie. dobrze jest wiedzieć że są jeszcze jakieś filmy familijne które poza głupim humorem potrafią przyciągnąć innymi wartościowymi rzeczami. akurat oglądałem sam. liczyłem że jednak pająk przeżyje, ale cóż. poświęcił się dla świnki, przynajmniej dotrzymała danego słowa. piękny film :)

ocenił(a) film na 9
Shodan155

tez sama ogladalam i dlatego moglam swobodnie ryczen ;D ostatnie slowa Charlotte mnie najbardziej poruszyly..praz jak przyszedl ta mysz i samo pozegnanie ;(

ocenił(a) film na 10
Koszmarxd

zabrał jej dzieci i pojechał ze świnką :P szkoda że tak skończyła no ale pewnie już miała trochę "lat"

ocenił(a) film na 9
Shodan155

wiem co zrobil ... pewnie tak ; (

ocenił(a) film na 8
Koszmarxd

Będę oglądać i już wiem ,że pająk umarł - spoiler spoiler spoiler ! Proszę zeby w tytule oznaczyc to jako spoiler - jak nie dla mnie to dla innych którzy będa chcieli oglądnac ten film a nie lubią spoilerów ! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones