PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013416}
7,1 3 751
ocen
7,1 10 1 3751
7,3 28
ocen krytyków
Pamfir
powrót do forum filmu Pamfir

Nie skupiłem się na końcówce zbytnio, bo nie wciągnął mnie zbytnio więc oglądałem jednym okiem. Pamfir miał walczyć z tym Orestem, ale poszedł gdzieś.
1. Dlaczego chciał walczyć z Orestem i czemu się nie stawił na walce? Dlaczego chciał tą walkę skoro wiedział że nie przyjdzie?
2. On poszedł tym tunelem w końcu z tą kontrabandą? Dlaczego wziął syna?
3. Kto do niego strzelał?

lkz

Nie wciągnął cię i nie skupiłeś się na końcówce, czyli zazwyczaj najważniejszy punkt filmu, a dałeś 6 :) :) :)
Film z lektorem jest już dostępny w sieci, więc sam obejrzyj końcówkę, a nie idziesz na łatwiznę...

ocenił(a) film na 6
pawelk1504

Ocena bardziej z grzeczności.

lkz

Raczej na podstawie średniej oceny tej produkcji, a przy tych "wadach" wypadałoby wystawić własną ocenę...

ocenił(a) film na 9
lkz

raczej z głupoty

ocenił(a) film na 6
aga_bu_n

Jak to zwykle u nas na forach bywa, nie ma odpowiedzi na pytania tylko niepotrzebne komentarze...

ocenił(a) film na 6
cypis84

Chodzi o to by nie wstawiać oceny jeśli się nie jest pewnym. W ten sposób oceny są wypaczone.
Pamfir wysłał syna tunelem bo tunel był wąski. Takie zresztą dostał polecenie od Oresta. A strzelali pogranicznicy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones