PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771222}

Pamiętam Cię

Ég Man Þig
5,6 2 784
oceny
5,6 10 1 2784
6,0 3
oceny krytyków
Pamiętam Cię
powrót do forum filmu Pamiętam Cię

Film miałam przyjemność obejrzeć na Mataronie Horrorów w sieci kin Helios, (notabene pozostałe filmy nie były również szczególnie porywające). Niestety, ale "Pamiętam cię", mimo moich najszczerszych nadziei, nie okazało się być dobre. I choć jak w innych horrorach skandynawskiego kina mieliśmy tutaj urzekającą dawkę surowego klimatu, tajemniczości i inności, tak niestety cała reszta nie była w stanie wybić tego filmu. Fabuła, choć dosyć intrygująca i ciekawa, nie była sprawnie i dobrze nakręcona. Większość filmu była po prostu nudna, cała zagadka, która powoli się rozwijała nie wciągała mnie. Nie można się tu także doszukiwać kunsztu aktorskiego, większość aktorów nie radziła sobie z grą, przez co ich zachowania, a w szczególności dialogi, wychodziły bardzo sztywne i nienaturalne. Jedyną zaletą, jaką można by było wyłuskać, były całkiem sprawnie poprowadzone momenty grozy i na szczególną uwagę zasługuje końcówka, która jak dla mnie była całkiem zaskakująca. Nie mniej nie jest to wybitne kino grozy, spośród całkiem sporej palety skandynawskich filmów, można znaleźć o wiele lepsze perełki. Suma summarum, można sobie spokojnie odpuścić oglądanie, ale jeżeli się ktoś uprze, nie powinien być szczególnie zawiedziony, ot bardzo średnie kino.

ocenił(a) film na 9
PorwaneTrampki

ABSOLUTNIE się z Tobą nie zgodzę. Dawno tak genialnie nakręconego filmu nie widziałam. Aktorstwo na wysokim poziomie. Klimat wręcz poraża. Historia do samego końca wciągająca i intrygująca.
Sama przyjemność oglądania. Nie wiem jakie filmy lubisz, ale żeby takiego kina nie docenić to trzeba już być wyjątkowym ignorantem.

ocenił(a) film na 6
PorwaneTrampki

Po części zgadzam się z Twoim komentarzem,owszem film trochę przynudzał,ale mimo to miał taki klimat mroczny i tajemniczy że z przyjemnością i z lekkim zaciekawieniem oglądało się go do samego końca.Spodziewałem się czegoś lepszego,ale to co zobaczyłem w sumie nie wypadło najgorzej ;)

PorwaneTrampki

Horrorach? Przecież to thriller...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones